|

Kosmetyki z retinoidami i witaminą C od Medik8 – czemu są tak popularne?

Kosmetyki Z Retinoidami I Witamina C Od Medik8 Czemu Sa Tak Popularne Wp
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kosmetyki marki Medik8 stale zyskują na popularności. Wyjątkowe formuły produktów tej marki bazują na sprawdzonych i skutecznych składnikach aktywnych. Szczególnym uznaniem cieszą się kosmetyki z retinolem oraz witaminą C. Z poniższego wpisu dowiecie się, co je wyróżnia i dlaczego warto po nie sięgnąć.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Medik8 – nowoczesne składniki i niezwykła skuteczność 


Berdychowski Wv

Brytyjska marka Medik8 swoją rozpoznawalność zyskała dzięki wyjątkowo skutecznym kosmetykom z retinolem. Profesjonalne formuły produktów tej firmy bazują na składnikach najwyższej jakości. Medik8 wykorzystuje substancje aktywne o udowodnionym działaniu. Poza różnymi formami retinolu w ofercie marki znajdziemy także produkty bazujące na peptydach, kwasach, bakuchiolu czy witaminie C – jak na przykład w produkcie Medik8 – C-Tetra. 

Tym, co szczególnie wyróżnia markę Medik8 spośród innych firm kosmetycznych, są zastosowane technologie produkcji. Niezwykle nowoczesne metody pozyskiwania składników oraz liczne patenty sprawiają, że produkty marki Medik8 są bardzo skuteczne. Firma stale udoskonala stabilność swoich formulacji, dzięki czemu wrażliwe na działanie czynników zewnętrznych składniki nie tracą swoich cennych właściwości. 

Marka Medik8 wykorzystuje również technologię osłonowania azotem, dzięki której kosmetyk nie wchodzi w bezpośredni kontakt z tlenem przed otwarciem opakowania. Marka tworzy swoje kosmetyki w małych partiach, co gwarantuje świeżość produktu oraz jego maksymalną skuteczność. 

Witamina C – dlaczego warto stosować ten składnik w codziennej pielęgnacji? 

Witamina C to jeden z najcenniejszych składników aktywnych stosowanych w kosmetykach. Substancja ta występuje w różnych formach i stężeniach, od których w dużej mierze zależy jej działanie oraz skuteczność. 

  Najnowsze techniki leczenia stożka rogówki

Jako silny antyoksydant, witamina C wykazuje przede wszystkim działanie niwelujące powstawanie wolnych rodników tlenowych, które są odpowiedzialne za przedwczesne fotostarzenie. Dodatkowo kwas askorbinowy rozjaśniania, wyrównuje koloryt cery, dodaje jej blasku i skutecznie przeciwdziała procesom starzenia poprzez stymulowanie skóry do produkcji kolagenu i elastyny. 

Aby kosmetyki z witaminą C były skuteczne, substancja ta musi zostać właściwie zabezpieczona, inaczej szybko się utlenia, tracąc tym samym swoje cenne, antyoksydacyjne właściwości. Dlatego w kosmetykach marki Medik8 wykorzystano zaawansowane technologie, które odpowiednio stabilizują witaminę C. Doskonałym przykładem takiego produktu jest serum Medik8 – C-Tetra

Retinol – najskuteczniejsza substancja przeciwstarzeniowa 

Witamina A, czyli retinol to jeden z najskuteczniejszych składników przeciwzmarszczkowych, jednak wprowadzenie go do pielęgnacji często stanowi wyzwanie. Substancja ta może bowiem podrażnić skórę, szczególnie jeśli nie miała ona z nią wcześniej styczności. Dlatego kosmetyki z retinolem zawsze wprowadzamy powoli, starając się rozpoczynać od możliwie najniższego stężenia dostępnego w danej marce. 

Jednak to, czy dany kosmetyk wprowadzimy z łatwością, zależy w dużej mierze od jego formulacji. Im bardziej zaawansowany produkt i bardziej nowoczesna forma retinolu, tym mniejsze jest ryzyko podrażnienia skóry, a skuteczność działania kosmetyku większa. W swoich produktach marka Medik8 wykorzystuje system Intelligent Retinol, który polega na zamknięciu składnika aktywnego w polimerowym lub laminarnym systemie. Podczas nakładania produktu kapsułki rozpadają się stopniowo, uwalniając retinol w głębszych warstwach skóry. 

Spośród bogatej oferty z pewnością na szczególną uwagę zasługuje retinal Medik8. To właśnie kultowe sera Crystal Retinal tej marki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów. Nic w tym dziwnego. Zaawansowane formuły produktów zapewniają niezwykłą skuteczność, przy zminimalizowanym ryzyku wystąpienia podrażnień skóry. Dzięki temu retinal Medik8 świetnie sprawdza się u osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z retinolem, a także dla tych, których skóra jest bardzo wrażliwa. 

Jeśli poszukujecie sprawdzonych i skutecznych produktów z witaminą C lub retinolem, w szerokiej ofercie marki Medik8 z pewnością znajdziecie kosmetyki, które doskonale zaspokoją potrzeby Waszej skóry. Innowacyjne formuły i potwierdzone badaniami działanie sprawiają, że pielęgnacja to czysta przyjemność. Pamiętajcie, że kosmetyki Medik8 możecie zamówić z bezpłatną dostawą w sklepie internetowym topestetic.pl. Przy okazji otrzymacie też darmowe próbki i upominek-niespodziankę!

Zostaw komentarz