||

„Trzeźwy poranek” w Śremie

Pijani Kierowcy
Kontrole w ramach "Trzeźwego Poranka" zakończyły się ujawnieniem pijanych kierujących / fot. ilustrujące arch. policja.pl
Co o tym sądzisz?
+1
3
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Policjanci z komendy powiatowej w Śremie przeprowadzili akcję o nazwie „Trzeźwy Poranek”, która zakończyła się eliminacją z ruchu drogowego dwóch kierowców jadących pod wpływem alkoholu.


Berdychowski Wv

2 kwietnia funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Śrem zatrzymali do kontroli drogowej kierującego VW Golfem. Okazało się, że 43-letni mieszkaniec powiatu śremskiego miał w organizmie blisko półtora promila alkoholu. Jego uprawnienia do kierowania zostały natychmiast zatrzymane, a auto zabezpieczyła pomoc drogowa.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Kilkanaście minut później, o godzinie 06:35, również na ul. Gostyńskiej, policjanci ujawnili kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Tym razem był to 52-letni mieszkaniec powiatu śremskiego, który prowadził samochód ciężarowy marki Volvo. Badanie wykazało, że miał on ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Oba przypadki pijanych kierujących zostaną rozpatrzone w sądzie. – Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek! Wyruszając w podróż bądźmy wypoczęci, zrelaksowani, a przede wszystkim trzeźwi. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie! – podkreśla podinsp. Ewa Kasińska z KPP Śrem.

Zostaw komentarz