Otwarcie Nowej Ery: ChatGPT Dostępny Bez Rejestracji dla Wszystkich

Open Ai
Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

OpenAI, wspierane przez Microsoft startup z siedzibą w San Francisco, ogłosiło, że od poniedziałku umożliwi użytkownikom dostęp do swojego chatbota generującego AI, ChatGPT, bez konieczności rejestrowania się. ChatGPT, który zapoczątkował boom na generatywne AI pod koniec 2022 roku, jest w stanie naśladować rozmowę ludzką i wykonywać zadania takie jak tworzenie streszczeń długich tekstów, pisanie wierszy, a nawet generowanie pomysłów na imprezę tematyczną.


Berdychowski Wv

Firma poinformowała, że funkcja ta będzie wprowadzana stopniowo, aby uczynić AI dostępnym dla każdego, kto jest ciekawy jego możliwości. Popularna usługa, która ustanowiła rekord najszybciej rosnącej bazy użytkowników, odnotowała spowolnienie wzrostu od maja 2023 roku, kiedy to jej ruch internetowy osiągnął szczyt na poziomie 1,8 miliarda wizyt, według firmy analitycznej Similarweb.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

OpenAI wprowadziło dodatkowe zabezpieczenia treści dla użytkowników uzyskujących dostęp do ChatGPT bez rejestracji, takie jak blokowanie poleceń i generacji w szerszym zakresie kategorii, choć nie sprecyzowano, o jakie kategorie chodzi.

Oprócz darmowej wersji ChatGPT, która nie ma bezpośredniego dostępu do internetu, OpenAI oferuje również płatne wersje dla osób indywidualnych, zespołów i przedsiębiorstw.

Firma zaznaczyła również, że może wykorzystać treści dostarczone przez użytkowników do pomocy w ulepszaniu swoich dużych modeli językowych, ale użytkownicy mogą wyłączyć tę funkcję.

Decyzja ta została podjęta około miesiąca po tym, jak miliarder i przedsiębiorca Elon Musk pozwał OpenAI oraz jego CEO, Sama Altmana, twierdząc, że porzucili oni pierwotną misję startupu polegającą na rozwijaniu sztucznej inteligencji na korzyść ludzkości, a nie dla zysku.

(Źródło: Arsheeya Bajwa w Bengaluru, Anna Tong w San Francisco i Krystal Hu w Nowym Jorku)

(Źródło: Reuters )

Zostaw komentarz