Wyjątkowa Inwestycja w Śremie! – Prima aprilis

Kopia Bez Nazwy Witryna Internetowa 2
Co o tym sądzisz?
+1
35
+1
6
+1
1
+1
41
+1
4
+1
1
+1
11

Miło nam poinformować, że nasza ukochana miejscowość, Śrem, stanie się wkrótce domem dla innowacyjnego centrum sportowego, które z pewnością przyciągnie uwagę sportowców i miłośników aktywnego wypoczynku z całej Polski, a nawet Europy!


Berdychowski Wv

W “Bramie Miasta”, na imponującym obszarze blisko 20 hektarów, powstanie projekt, który jest niczym wizja przyszłości – Centrum Sportowe XXII Wieku w Śremie. To wszystko dzięki wsparciu z Krajowego Planu Odbudowy. Burmistrz Śremu Pana Adam Lewandowski potwierdził, że to ambitne przedsięwzięcie jest już na najlepszej drodze do realizacji, z gwarancją sukcesu.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Co sprawia, że to centrum będzie wyjątkowe? Oto kilka najważniejszych atrakcji, które znajdą się na terenie kompleksu:

Kopia Bez Nazwy Witryna Internetowa 2 1
  • Pełnowymiarowa Hala Sportowa z widownią na 2000 osób – idealna dla wszystkich dyscyplin halowych, od siatkówki po koszykówkę.
  • Pełnowymiarowe Boisko Piłkarskie – spełniające wszystkie standardy dla profesjonalnych meczów i turniejów.
  • Nowoczesna strzelnica tunelowa – dla entuzjastów precyzji i skupienia.
  • Sala Sportów Walki – zaprojektowana z myślą o miłośnikach judo, boksu, taekwondo i innych wg projektu pana Piotra Wesołka.
  • Strefa SPA – miejsce relaksu i regeneracji sił po intensywnym treningu.
  • Otwarte Baseny Termalne – nasz hit! Kąpieliska geotermalne, dostępne przez cały rok, będące synonimem luksusu i relaksu.
  Jak dobrać idealne obuwie damskie do nowoczesnego stylu?

Projekt ten jest dowodem na to, że Śrem stawia na rozwój sportu, zdrowia i rekreacji, inwestując w przyszłość naszej wspólnoty. Centrum Sportowe w Śremie ma szansę stać się sercem sportowej pasji, przyciągając zarówno lokalnych mieszkańców, jak i gości z zewnątrz, dającym niepowtarzalną możliwość rozwijania talentów, organizowania zawodów na najwyższym poziomie oraz spędzania czasu w zdrowy i aktywny sposób.

Przygotujcie się na nową erę sportu w Śremie! Więcej informacji wkrótce. Bądźcie na bieżąco! 🏆🏊‍♀️🏀

Zostaw komentarz