|||

Trzy osoby ranne. Wypadek pod Książem Wlkp.

Radoszkowo Drugie Wypadek
Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 436 / fot. PSP Śrem
Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
3

Trzy osoby, kobiety, obywatelki Ukrainy, zostały ranne i przewiezione do szpitala po wypadku, do którego doszło w nocy z 30 na 31 marca pod Książem Wielkopolskim.


Berdychowski Wv

Służby ratownicze otrzymały informację, że na drodze wojewódzkiej 436 na wysokości Radoszkowa Drugiego doszło do zderzenia samochodu osobowego ze zwierzyną leśną. W pojeździe znajdowały się trzy osoby. Auto po zderzeniu z nieustalonym zwierzęciem wypadło z drogi i rozbite zatrzymało się na pobliskim polu.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Na miejsce zadysponowano straż pożarną z Książa Wielkopolskiego, Mchów i sąsiedniego powiatu, a także przedysponowano zastęp JRG Śrem, który w tym czasie był na innym zdarzeniu.

O wypadku powiadomiono również policję i służbę zdrowia.

Radoszkowo Drugie - wypadek
Trzy osoby podróżujące BMW zabrane zostały do szpitala / fot. PSP Śrem

Strażacy będący na miejscu zaopiekowali się medycznie osobami poszkodowanymi, z których jedna prawdopodobnie doznała złamania kończyny górnej. Następnie, po przyjeździe zespołów ratownictwa medycznego, kobiety trafiły pod opiekę ratowników. Wszystkie karetkami pogotowia zostały zabrane do szpitala. Dwie z nich do Śremu, a jedna do Jarocina.

Oględziny miejsca zdarzenia i najbliższej okolicy nie pozwoliły na ujawnienie zwierzęcia, z którym samochód się zderzył. Najprawdopodobniej ranne oddaliło się w nieznanym kierunku i być może padło na skutek odniesionych obrażeń.

Działania na miejscu trwały kilka godzin. Policjanci przeprowadzali pomiary pod kwalifikację zdarzenia jako wypadek drogowy. Ostatni zastęp do bazy powrócił około godziny 3 nad ranem.

Zostaw komentarz