||||

Jakub Kośmider debiutuje na dużym ekranie! Zagra brata Pawlaka w filmie „Sami Swoi. Początek”

Img 5648
Jakub (z lewej) w roli Kazimierza Pawlaka (fot. Jarosław Sosiński/Materiały Prasowe)
Co o tym sądzisz?
+1
5
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

W piątek 16 lutego odbędzie się premiera wyczekiwanego filmu pt. “Sami swoi. Początek”. Fani kultowej historii będą mogli zobaczyć na dużym ekranie materiał o dzieciństwie i młodości słynnych postaci, czyli Pawlaka i Kargula. Kuba Kośmider wciela się w rolę Jaśko Pawlaka, czyli brata Kazimierza Pawlaka. 


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Już wkrótce polscy widzowie zobaczą film “Sam swoi. Początek”. Użytkownicy portalu X dopatrzyli się kilka dni temu w zwiastunie produkcji uczestnika The Voice of Poland z Zaniemyśla. Początkowo, w mediach społecznościowych pojawiły się tylko plotki, że w produkcji występuje Kuba, gdyż żaden z internautów nie był do końca pewien, czy to na pewno on. Teraz już wszystko wiemy i Kuba Kośmider naprawdę gra w filmie “Sami swoi. Początek”.  Uczestnik programu muzycznego wciela się w rolę Jaśko Pawlaka, czyli brata Kazimierza Pawlaka. Jego postać pojawia się w najnowszym zwiastunie.Img 5651
Zwiastun filmu (fot. ScreenShot)

„Oczywiście nie będę opisywał dokładnie całego procesu castingowego, ale powiem, że natrafiła się okazja i postarałem się ją jak najlepiej wykorzystać. Nie jest to najważniejsza rola w tym filmie, ale myślę, że nawet tylko taka, w prequelu do tak kultowego filmu, jest idealnym miejscem na debiut na dużym ekranie. Już nie mogę się doczekać zobaczyć tego w kinie”

– skomentował dla nas Jakub Kośmider.

Jakub Kośmider (ur. 2007) jest obecnie uczniem Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. Józefa Wybickiego w Śremie, gdzie uczy się w drugiej klasie o profilu matematyczno-geograficznym (dwujęzycznym). W 2019 roku był uczestnikiem III edycji „The Voice Kids”. Dotarł do etapu Bitew. W zeszłym roku wziął udział w dorosłej odsłonie programu – „The Voice of Poland” i doszedł do tego samego etapu. W internecie publikuje covery znany piosenek oraz występuje na koncertach w najbliższej okolicy.

Img 5649
Plakat filmowy

Opowieść o nieznanych dotąd wydarzeniach z życia dwóch rodzin zostanie przedstawiona w reżyserii Artura Żmijewskiego. Autorem książki “Każdy żyje jak umie” jest Andrzej Mularczyk. To on zajął się również scenariuszami do filmów. Prequel słynnej historii ma wyjątkową obsadę. Fani będą mogli podziwiać między innymi Adam Bobika, Karola Dziubę, Paulinę Gałązkę czy Zbigniewa Zamachowskiego. A obok nich nasz utalentowany licealista!

Zostaw komentarz