||

Teofil Marciniak kandyduje na burmistrza Książa Wlkp. Jaki cel stawia sobie na przyszłą kadencję?

Burmistrz Książa Wlkp
Teofil Marciniak potwierdził swój start w wyborach samorządowych w gminie Książ Wlkp. / fot. M. Czubak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
7
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
4

Powoli w poszczególnych gminach zaczynają się ujawniać kandydaci do foteli burmistrzów i wójta. Teofil Marciniak z Książa Wielkopolskiego jest jednym z nich.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Burmistrz Książa Wielkopolskiego zadeklarował chęć startu w kwietniowych wyborach samorządowych. Włodarz gminy na ten moment nie ma żadnego kandydata, ale nie można wykluczyć, że to się nie zmieni. Chętni mają jeszcze czas, by rejestrować swoje komitety wyborcze.

Teofil Marciniak zdecydował się wystartować ze swojego komitetu. Będzie także starał się wprowadzić do rady miejskiej swoich radnych. Chociaż włodarz gminy Książ Wielkopolski kieruje nią już blisko od 20 lat, to jak sam mówi – nie czuje się zmęczony i ma jeszcze kilka pomysłów, które chciałby zrealizować.Wandale grasują nie tylko w Śremie. W Książu Wlkp. zdewastowali przedszkole i świetlicę wiejską

Zapytany o to, czy będzie kandydował o fotel burmistrza, odpowiedział wprost:

Tak, zamierzam. Mamy jeszcze wiele pomysłów, co należy w gminie zrobić, chociażby wybudowanie nowej oczyszczalni ścieków, którym to tematem już się praktycznie zająłem i chciałbym temat ten kontynuować i dokończyć, tak żebyśmy mieli możliwość podpięcia kolejnych miejscowości w gminie Książ, bo wiadomo, ochrona środowiska jest priorytetowym celem całej Unii Europejskiej. Mam jeszcze wiele innych pomysłów, na których realizację czekają mieszkańcy Książa Wielkopolskiego. Także jeszcze raz potwierdzam – będę kandydował.

– mówi Teofil Marciniak, burmistrz Książa Wielkopolskiego.

Zostaw komentarz