|

Pierwszy sparing Warty Śrem – rywalem TPS Winogrady Poznań

Warta Sparing
Jutro piłkarzy Warty czeka pierwszy sparing tej zimy - fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W niedzielę pierwszy mecz sparingowy tej zimy rozegrają piłkarze Warty Śrem. O 13.00 w Parku Miejskim podejmować będą TPS Winogrady Poznań.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Po dwóch tygodniach przygotowań jutro podopiecznych Michała Mocka czeka pierwszy z siedmiu test meczy. Na bocznej płycie boiska podejmować będą lidera II grupy klasy okręgowej – TPS Winogrady. Poznaniacy jesienią nie doznali porażki (12 zwycięstw, 3 remisy) i są na dobrej drodze do awansu do V ligi.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

– Na pewno będzie to wartościowy rywal – powiedział trener Michał Mocek. – Służba wykluczy z udziału w tym sparingu Macieja Skrzypczaka i Mikołaja Bergera, z powodów zawodowych zabraknie także braci Borysa i Aleksandra Kaptur, a ze względu na studnia nieobecny będzie też Jakub Kozłowski – poinformował.Po raz pierwszy w biało-niebieskich barwach będzie można za to zobaczyć Damiana Buczmę (Polonia Środa) i Maksymiliana Hyżyka (Kotwica Kórnik), którzy trenują z zespołem i wszystko jest ku dobrej drodze, aby wiosną wzmocnili szeregi Warty i pomogli w walce o awans do IV ligi.

WYNIKI SOBOTNICH SPARINGÓW LIGOWYCH RYWALI WARTY:
Piast Żmigród – KANIA GOSTYŃ 2:8
KROBIANKA KROBIA – Kłos Zaniemyśl 4:4
UKS Śrem – DĄBROCZANKA PĘPOWO 3:1

Kolejnymi rywalami Warty w meczach kontrolnych będą Polonia Golina, Polonia II Środa, Sparta Oborniki, Kłos Zaniemyśl, Jarota Jarocin i Lider Swarzędz.

PLAN SPARINGÓW WARTY ŚREM

3 lutego – TPS WINOGRADY POZNAŃ
10 lutego – POLONIA GOLINA
17 lutego – POLONIA II ŚRODA
25 lutego – KŁOS ZANIEMYŚL
27 lutego – SPARTA OBORNIKI
3 marca – JAROTA JAROCIN
9 marca – LIDER SWARZĘDZ

Zostaw komentarz