|

LKS Lubiatowo zajęło drugie miejsce w turnieju WOŚP w Rydzynie

Lubiatowo
LKS Lubiatowo zajęło drugie miejsce w turnieju WOŚP w Rydzynie - fot. LKS Lubiatowo
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kolejny udany turniej mają za sobą piłkarze LKS Lubiatowo. Tym razem zajęli drugie miejsce w turnieju charytatywnym w ramach WOŚP, który odbył się w Rydzynie.


VW_Berdychowski_400_150(1)

W dwudniowym turnieju udział wzięło aż 20 zespołów. Pierwszy dzień zmagań to grupowe eliminacje. LKS Lubiatowo rywalizował w grupie A, gdzie rozegrał cztery pojedynki. Dwa zakończyły się zwycięstwami (2:1 FC Drzewce, 1:0 Mac Elektro Maciejak), jeden remisem (0:0 z Trip Energy) i jeden porażką (0:1 z OSP Rydzyna). Siedem dobytych punktów dało jednak awans z pierwszego miejsca. W niedzielę ekipę Krystiana Mejzy czekały kolejne eliminacje – tym razem stawką był już awans do półfinału. Cel został osiągnięty. Wygrane 2:1 z Kanonierami i 2:1 z Ciechanowskimi zapewniły awans mimo porażki 0:2 z Stolarstwo Kasprowiak.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

O finał LKS grał z ekipą FC Kłoda. Trafienia Dominika Ostrowskiego, Tomasza Malickiego oraz Filipa Marciniaka dały miejsce wśród dwóch najlepszych drużyn. Finał był pojedynkiem lidera śremskiej i gostyńskiej „halówki”, bowiem rywalem LKS był zespół Ciechanowscy. Tym razem góra byli rywale, którzy udanie zrewanżowali się za wcześniejsze porażki. Wygrali 2:0 i zostali triumfatorami turnieju, a zespół z Lubiatowa zajął drugie miejsce.Tomasz Malicki uznany został z kolei najlepszym zawodnikiem turnieju i w nagrodę otrzymał pamiątkową statuetkę z rąk burmistrza Rydzyny – Kornela Malcherka.

Zostaw komentarz