Konrad Malicki Burmistrz Czempinia
fot. UM Czempiń
  • Home
  • Aktualności
  • Czempiń. Burmistrz Konrad Malicki będzie starał się o reelekcję

Czempiń. Burmistrz Konrad Malicki będzie starał się o reelekcję

Co o tym sądzisz?
+1
2
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Konrad Malicki, obecny burmistrz Czempinia, potwierdził swoje zamiary ubiegania się o kolejną kadencję na stanowisku włodarza gminy w nadchodzących wyborach samorządowych.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Czas odkrywać karty. Powoli zbliża się termin wyborów samorządowych i ujawniani są kandydaci do foteli włodarzy gmin. Nieoficjalnie od miesięcy mówiło się, że Konrad Malicki będzie się ubiegał o kolejną kadencję, ale oficjalne stało się to dopiero teraz.

Burmistrz Malicki w rozmowie z kościańskimi mediami, wyraził chęć kontynuacji swojej misji jako głowy gminy, przy czym ta ewentualna kadencja miałaby być jego ostatnią. No, chyba że w tym zakresie zmienią się przepisy.

Gmina Śrem potrzebuje odmłodzenia. Zarówno w radzie miejskiej i na stanowisku burmistrza

Malicki sprawuje funkcję burmistrza od 2014 roku, a jego wygrana w tamtym czasie była pewnym zaskoczeniem. W drugiej turze wyborów uzyskał nieco ponad 55% poparcia, co stanowiło znaczny wzrost w porównaniu do około 15% poparcia zdobytego w pierwszej turze.

Dzień Strażaka na bogato

W ciągu kolejnych lat zyskał zaufanie społeczności gminy Czempiń, co przełożyło się na wybory w 2018 roku, gdzie zdobył ponad 84% głosów.

Jak dotąd Konrad Malicki jest jedynym kandydatem do fotela burmistrza Czempinia. Póki co żaden kontrkandydat się nie objawił. Proces zgłaszania kandydatur jest otwarty, ale czas nieubłaganie płynie, a promować swoją kandydaturę trzeba.

Zostaw komentarz