|||

Wybuch w Feliksowie! Jedna osoba ranna

Feliksowo Wybuch
fot. Czytelnik TZŚ
Co o tym sądzisz?
+1
2
+1
0
+1
2
+1
1
+1
4
+1
3
+1
0

Dziś w godzinach popołudniowych w Feliksowie doszło do eksplozji, prawdopodobnie pieca. W wyniku wybuchu jedna osoba została ranna. Część budynku uległa zawaleniu.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Służby ratownicze około godziny 14.40 otrzymały informację o wybuchu w jednym z budynków mieszkalnych w Feliksowie. Na miejsce udały się JRG Śrem, OSP Książ Wlkp. oraz OSP Chrząstowo.

Z nieoficjalnych informacji, które do nas docierają, wynika, że w wyniku wypadku jedna osoba doznała obrażeń ciała. Potrzebna jest interwencja załogi karetki pogotowia. Wybuch spowodował również uszkodzenie jednej ze ścian budynku – miała się zawalić.[AKTUALIZACJA]

Dariusz Rogasik z PSP w Śremie potwierdził nasze wcześniejsze informacje.

Faktycznie, takie zgłoszenie do nas wpłynęło. Na miejscu pracują nasze zastępy i zastępy OSP. Jedna osoba, mężczyzna z ranami szarpanymi kończyny górnej znajduje się pod opieką załogi karetki pogotowia. O zdarzeniu poinformowano również nadzór budowlany, ponieważ jedna ze ścian została mocno uszkodzona.

– asp. sztab. Dariusz Rogasik, zastępca dowódcy JRG Śrem.

W gotowości do podjęcia działań znajdował się również helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak nie było potrzeby zastosowania tego środka ratowniczego.

Mężczyzna w wieku około 60 lat do szpitala trafił karetką pogotowia.

Działania służb na miejscu zakończyły się po mniej więcej godzinie. W sprawie przyszłości użytkowania budynku, który na szczęście nie był budynkiem mieszkalnym, opinie wyda nadzór budowlany.

Zostaw komentarz