|

Piłkarze Warty rozpoczną przygotowania 16 stycznia

Trener Mocek
Trener Michał Mocek spotka się ze swoimi podopiecznymi 16 stycznia - fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

16 stycznia przygotowania do rundy rewanżowej V ligi rozpoczną piłkarze Warty, którzy wiosną będą walczyć o awans do IV ligi.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Przypomnijmy, że na półmetku rozgrywek podopieczni Michała Mocka są liderami III grupy V ligi. Mają trzy punkty przewagi nad Zawiszą Łęka Opatowska, ale ta ma jeszcze do rozegrania zaległy mecz z trzecią w tabeli Krobianką Krobia. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie pomiędzy tą czołową trójką rozegra się walka o awans do IV ligi. Kto wygra ten wyścig i w czerwcu będzie świętował sukces? Czas pokaże. Sporo zależeć będzie od tego, jak kto przygotuje się do rundy rewanżowej.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Warciarze na pierwszych zajęciach po świąteczno-noworocznej przerwie spotkają się 16 stycznia o godzinie 19.00.– Będziemy trenować trzy-cztery razy w tygodniu, a wraz z początkiem lutego rozpoczniemy cykl spotkań sparingowych – informuje trener Michał Mocek. – W sumie mamy zaplanowanych siedem gier kontrolnych. Z kolei 20 stycznia weźmiemy udział w turnieju halowym ku czci byłego trenera Warty – Józefa Korzenia. Przystąpimy do tego Memoriału w roli obrońców pucharu – dodał.

Pierwszym sparingowym rywalem będzie TPS Winogrady (3 luty), a potem kolejno Warciarze zagrają z Polonią Golina, Polonią II Środa, Spartą Oborniki, Kłosem Zaniemyśl, Jarotą Jarocin i Liderem Swarzędz.

Póki co ciężko cokolwiek powiedzieć o zmianach kadrowych. Czy takowe nastąpią przekonamy się już niebawem.

Zostaw komentarz