|

Jaka będzie pogoda w najbliższy weekend?

Plaża Miejska w Śremie zimą
Plaża Miejska w Śremie zimą
Co o tym sądzisz?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Możemy spodziewać się w Śremie przymrozków. Temperatura spadnie nawet do -10° C. W animacji Disneya ,,Kraina Lodu” występuje piosenka pt. ,,Ulepimy dziś bałwana?”. Czy mamy na to szansę w najbliższy weekend?


VW_Berdychowski_400_150(1)

Na najbliższy weekend synoptycy w naszym regionie zapowiadają ochłodzenie. W piątek 5 stycznia temperatura będzie wahała się od -3° C, do 0° C. Temperatura odczuwalna będzie wahała się w zależności od pory dnia od -8° C, do 0° C. Prawdopodobieństwo opadów jest niskie, gdyż wynosi w okolicach 20%. Prędkość wiatru wyniesie w okolicach 11 – 15 km/h.

Jaka będzie pogoda w sobotę podczas Orszaku Trzech Króli w Śremie?

W sobotę 6 stycznia temperatura będzie w granicach od -5° C, do 0° C. Prawdopodobieństwo opadów wyniesie około 10%. Prędkość wiatru będzie oscylowała w granicach 19 km/h. Te informacje przydadzą się przede wszystkim uczestnikom tegorocznego Orszaku Trzech Króli.Na zakończenie weekendu – w niedzielę 7 stycznia przyjdzie największe ochłodzenie. Temperatura wyniesie od -9° C, do -4° C. Synoptycy nie przewidują tego dnia żadnych opadów. Tego dnia prędkość wiatru również wyniesie w okolicach 19 km/h.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz