||

OSP Mchy znów dało radę! Pomogli pani Agnieszce w potrzebie

Strażacy w mundurach piaskowych wraz z kobietą z dzieckiem i nastolatkiem
Strażacy z OSP Mchy zorganizowali kolejną akcję pomocową - tym razem dl jednej z mieszkanek wsi i jej rodziny / fot. OSP Mchy
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W duchu prawdziwego świątecznego altruizmu, druhowie z miejscowej OSP Mchy, postanowili wcielić się w role świętego Mikołaja, przynosząc wyjątkowy prezent dla rodziny pani Agnieszki.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Dzięki zaangażowaniu społeczności udało się zgromadzić wystarczające środki na voucher, który teraz trafia w ręce pani Agnieszki i jej rodziny, stanowiąc nie tylko pomocną dłoń, ale także wyjątkowy prezent na nadchodzące święta.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

W trakcie trzymiesięcznej zbiórki, do której dołączyli zarówno mieszkańcy, jak i lokalne firmy, udało się zebrać imponującą ilość – prawie 5 ton złomu i elektrośmieci. To dowód ogromnego zaangażowania społeczności oraz chęci niesienia pomocy potrzebującym.Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy dołączyli do naszej zbiórki, dzięki czemu mogliśmy wspomóc rodzinę pani Agnieszki i zrobić im ekstra prezent na święta.

– zaznaczają druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mchach.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy społeczność OSP Mchy podejmuje się takiej inicjatywy. To już piąta edycja zbiórki organizowana przez ochotników, a każda z nich wnosiła radość i ulgę potrzebującym.

Na wiosnę planujemy kolejną edycją zbiórki, aby znów mieć możliwość pomocy w budowie. Pamiętajcie, że dobro powraca.

– zaznaczają strażacy.
OSP Mchy znów zbiera elektrozłom. Chcą pomóc Agnieszce i jej dzieciom

Jeden komentarz

Zostaw komentarz