Img 1701861091661 1
W środę, 6 grudnia MotoMikołaje z ZSP w Śremie wyruszyły w trasę/ fot. W. Kaptur
  • Home
  • Aktualności
  • Tradycji stało się zadość! MotoMikołaje z ZSP w Śremie wyruszyły w świąteczną akcję

Tradycji stało się zadość! MotoMikołaje z ZSP w Śremie wyruszyły w świąteczną akcję

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mikołaje, elf i renifer w asyście śremskich policjantów odwiedzili ok. 14 świątecznych przystanków. Cel był tylko jeden – nieść radość!


Berdychowski Kwiecien2 2024

Stało się tradycją, że Zespół Szkół Politechnicznych im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie organizuje mikołajkową akcję, czyli MotoMikołaje. Należy podkreślić, że w tym roku przypada okrągła rocznica. Już 10 rok z rzędu mikołajkowa ekipa wyruszyła w trasę bez względu na panującą pogodę.

W akcji udział biorą zarówno nauczyciele jak i uczniowie. Asystowali im śremscy policjanci, którzy zadbali o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Mikołaje wraz z pomocnym elfem i wesołym reniferem odwiedzili ok. 14 świątecznych przystanków, m.in. lokalne placówki oświatowe, urząd miejski, starostwo powiatowe czy służby mundurowe.Pierwszą reakcją na przyjazd MotoMikołajów jest przede wszystkim uśmiech. W jednym ze świątecznych przystanków dzieci z podekscytowaniem czekały na niespodziankę, a była to Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Piotra Wawrzyniaka. Uczniowie z radością witali zmotoryzowanych Mikołajów i cieszyli się z ich wizyty.

Zostaw komentarz