|||

Młodzież z ZSP imprezowała w Gajówce. Tak uczcili półmetek 5-letniej przygody

Połowinki Zsp 2023 (270)
Młodzież klas trzecich z Zespołu Szkół Politechnicznych w Śremie świętowała połowinki/Fot. D. Górna
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W piątkowy mroźny wieczór (1 grudnia) młodzież klas trzecich z Zespołu Szkół Politechnicznych w Śremie spotkała się w zbrudzewskiej Gajówce. Przy dyskotekowych rytmach uczcili połowinki.


Berdychowski Wv

– To już półmetek naszej pięcioletniej przygody, którą rozpoczęliśmy 1 września 2021 roku. Jest to dobry czas, by złożyć podziękowania za dotychczasową opiekę, wsparcie i nieocenione zaangażowanie. Chcielibyśmy dziś wyróżnić naszych wychowawców, którzy byli przy nas, gdy stawialiśmy pierwsze kroki w Zespole Szkół Politechnicznych i do tej pory nieustannie o nas dbają, służą radą i pomocą, a gdy trzeba, upominają nas, byśmy wciąż stawiali się najlepszymi wersjami samych siebie – mówiła jedna z uczennic, która w imieniu koleżanek i kolegów podziękowała wychowawcom klas trzecich: Annie Nowak, Annie Pelińskiej-Kopruckiej oraz Damianowi Potockiemu, a także wicedyrektor – Aleksandrze Jaskule.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Po krótkiej części oficjalnej przyszedł czas na kolację, wspólne pamiątkowe fotografie i zabawę taneczną. O odpowiedni muzyczny repertuar zadbał, jak zawsze niezawodny, dj ketrab.

Zostaw komentarz