Diler Narkotykowy Areszt Policja
fot. arch. policja.pl
  • Home
  • Aktualności
  • Nietrzeźwy kierowca BMW zatrzymany w Śremie. O zgrozo, miał ponad 2 promile!

Nietrzeźwy kierowca BMW zatrzymany w Śremie. O zgrozo, miał ponad 2 promile!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W minioną sobotę, 18 listopada, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego śremskiej Policji podjęli interwencję na ul. Gostyńskiej, gdzie zatrzymali do kontroli samochód marki BMW.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Kontrola drogowa miała miejsce o godzinie 18.40, a nietrzeźwy mężczyzna nie tylko naraził siebie na niebezpieczeństwo, ale także stanowił realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Na szczęście, dzięki interwencji policjantów, nie doszło do żadnego przykrego zdarzenia.

W wyniku kontroli nietrzeźwego kierowcy funkcjonariusze zdecydowali się na zatrzymanie jego prawa jazdy, a samochód marki BMW został odholowany. Cała sprawa trafi teraz do sądu, gdzie 47-latek będzie musiał odpowiedzieć za swoje nieodpowiedzialne zachowanie na drodze.

Jak się okazało, badanie alkomatem wskazało ponad 2 promile u kierującego autem.

Pijany kierowca autobusu wiózł dzieci. Wpadł na ul. Gostyńskiej w Śremie

Policjanci śremskiej drogówki wykorzystują to przestępstwo, aby ponownie przypomnieć o ważności trzeźwości za kierownicą. Pijany kierowca stwarza poważne zagrożenie, gdyż jego zdolności percepcyjne są znacznie upośledzone, co może prowadzić do tragicznych w skutkach sytuacji na drodze. Apelują oni o rozwagę i odpowiedzialność każdego kierowcy, ponieważ jazda po spożyciu alkoholu to nie tylko naruszenie prawa, ale przede wszystkim zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Zostaw komentarz