Image
fot. M. Czubak
  • Home
  • Aktualności
  • Jak wyglądała sytuacja na drogach w październiku w powiecie śremskim?

Jak wyglądała sytuacja na drogach w październiku w powiecie śremskim?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Informacje na ten temat zostały przygotowane przez komisarza Piotra Nowackiego, który pełni funkcję naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Śremie.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Poniżej prezentujemy informacje dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego w październiku, przygotowane przez naczelnika drogówki śremskiej.

Według tych danych, które opublikowała KPP Śrem, policjanci w tym okresie byli zaangażowani w 32 zdarzenia drogowe na terenie powiatu śremskiego, w tym jeden wypadek drogowy, który spowodował obrażenia u jednej osoby. Pozostałe zdarzenia były więc kolizjami.Główną przyczyną tych zdarzeń była nieprawidłowa odległość między pojazdami.

Ponadto, w ubiegłym miesiącu, śremscy policjanci wyeliminowali z ruchu aż 6 kierowców, którzy prowadzili pojazdy w stanie nietrzeźwości po spożyciu alkoholu.

– Przy tej okazji, po raz kolejny przypominamy o tym, że kiedy kierujący jest nietrzeźwy i w związku z tym upośledzone są jego zmysły, to może dojść do nieszczęścia. Dlatego apelujemy o trzeźwość za kierownicą, pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie!

mówi podinsp. Ewa Kasińska z KPP Śrem.

Zostaw komentarz