Dziew
  • Home
  • Ciekawostki
  • Prezent dla miłośnika dziewiarstwa – na co warto postawić?

Prezent dla miłośnika dziewiarstwa – na co warto postawić?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Wręczanie innym prezentów, które mają związek z pasjami i zainteresowaniami, to zawsze trafiony pomysł. Dziewiarstwo to z kolei fantastyczne hobby, które pozwala na tworzenie nietuzinkowych przedmiotów. Co zatem kupić osobie, która interesuje się dziewiarstwem? Oto kilka pomysłów.

Komplet włóczekDobra jakościowo włóczka to podstawowe narzędzie pracy każdego dziewiarza. Aby mieć pewność, że prezent będzie przydatny, warto wybrać włóczki w stonowanych kolorach, które harmonijnie komponują się z innymi barwami i z pewnością zostaną wykorzystane do różnego rodzaju prac. 

Włóczka może być ponadto dostępna w różnej grubości i o różnym składzie. Jeśli jest taka możliwość, można dowiedzieć się, jakie prace ma zamiar w najbliższym czasie wykonać osoba, którą chcemy obdarować i dobrać rodzaj włóczek pod konkretną pracę.

Drobne narzędzia dziewiarskie

Narzędzia dziewiarskie, takie jak: druty, markery, wzorniki, pęsety, liczniki rzędów, długie igły, czy przewijarki do nici, ulegają z czasem zużyciu lub zwyczajnie gubią się z powodu niewielkich rozmiarów. W szufladzie każdego pasjonata dziewiarstwa, z pewnością mile widziany będzie zapas tych niezbędnych przyborów. Jeśli chcemy sprawić prezent osobie o takich zamiłowaniach, możemy mieć niemal całkowitą pewność, że taki zestaw akcesoriów, które oferuje dobry sklep dziewiarski,  będzie trafionym pomysłem.

Organizer na włóczki

Włóczki bywają bardzo delikatne. Nie jest trudno doprowadzić do ich splątania lub zniszczenia. To z tego powodu, warto dbać o ich staranne przechowywanie. Organizacja włóczek z pewnością jest ważna dla osób, które zajmują się tego typu pracami i z pewnością mają oni swoje patenty na porządek, jednak dodatkowego miejsca na przechowywanie nie jest nigdy za wiele. Podarować możemy w tym celu na przykład ozdobny wiklinowy koszyk, płócienne torby, pudełka i organizery, czy specjalne misy.

Akcesoria do torebek ze sznurka

Wiele osób, zwłaszcza kobiet pasjonujących się dziewiarstwem, próbuje swoich sił w tworzeniu oryginalnych i niepowtarzalnych torebek. Dobrym pomysłem będzie zakup akcesoriów, które będą służyły jako ich element lub ozdoba. Mogą to być drewniane kółka, uchwyty, chwosty, skórzane paski, a także bazy do torebek, naszywki i metki. 

Książka z wzorami dziewiarskimi

Książka w formie papierowej z wzorami dziewiarskimi lub cennymi poradami i wskazówkami, to bardzo trafiony prezent, zarówno dla osoby całkowicie początkującej, jak i tej, która już nieco potrafi w dziedzinie dziewiarstwa. Książka taka dostarczy codziennych inspiracji, ale także mniej znanych technik i pomysłów na wzory. Przy wyborze konkretnej pozycji, warto jest kierować się poziomem doświadczenia i umiejętności osoby, którą chcemy obdarować. 

Bon prezentowy do sklepu dziewiarskiego

Kiedy nie mamy pomysłu na konkretny prezent lub po prostu nie chcemy ryzykować z samodzielnym wyborem, warto jest podarować wybranej osobie bon do wykorzystania w sklepie, który oferuje asortyment związany z jej hobby. Taka forma prezentu, pozwoli obdarowanej osobie dobrać przedmioty związane z jej aktualnymi potrzebami, an które być może sami byśmy nie wpadli.

1 Comments Text
  • Moja dziewczyna bardzo lubi robić na drutach, ale szczerze mówiąc to nie chciałbym kupować czegoś, co już ma. Dlatego ją zaskoczę bo planuję kupić voucher na lot w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce, przy okazji zwiedzimy Poznań.

  • Zostaw komentarz