||||

Śremska szkoła z tytułem Laureata Wielkopolskiej Szkoły Roku 2023

Image3
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu z tytułem Laureata Wielkopolskiej Szkoły Roku 2023/ fot. Marcin Jędroszkowiak

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie zdobyła tytuł Laureata Wielkopolskiej Szkoły Roku 2023. My Śremianie doskonale przekonaliśmy się o wielkim zaangażowaniu i aktywności tej placówki edukacyjnej na własne oczy. 


VW_Berdychowski_400_150(1)

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie uczestniczyła w czwartek (19 października), w Sali Ziemia na terenie MTP w Poznaniu, w bardzo ważnym i uroczystym wydarzeniu. Podczas gali organizowanej przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego nagrodzono i doceniono najlepsze szkoły w Wielkopolsce oraz nauczycieli, którzy z pasją pełnią swój obowiązek zawodowy. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu również została zauważona i otrzymała tytuł Laureata Wielkopolskiej Szkoły Roku 2023. 

My, Śremianie doskonale wiemy jak bardzo szkoła jest aktywna i zaangażowana w życie społeczne i kulturalne oraz jak stawia na rozwój uczniów.Szkoła realizuje wiele innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań. Od wielu lat realizuje projekt „Szkoły bez zadań domowych”, w tym roku zainicjowała wręczenie uczniom i uczennicom kolorowych pasów na świadectwach szkolnych by wspierać i dmuchać w skrzydła młodym ludziom. Organizujemy wiele dużych wydarzeń  edukacyjnych i kulturalnych jak miasteczko dyniowe, festiwal Aleja gwiazd, zakończenie wakacji, jarmark jesiennych inspiracji. Zapraszamy na edukacyjne pokazy filmowe w naszym KinoART.

– przekazał w rozmowie Jakub Tylman.

Nasza ostatnia relacja z  wydarzenia, z życia szkoły dot. jarmarku jesiennych inspiracji:

Ponadto Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie gościła niedawno wielu ważnych gości, o których wkrótce napiszemy.

Zostaw komentarz