|

Tak świętowano Dzień Edukacji Narodowej w gminie Dolsk

Dzień Nauczyciela W Gminie Dolsk
11 października burmistrz miasta i gminy Dolsk - Barbara Wierzbińska spotkała się z dyrektorami placówek oświatowych/fot. Gmina Dolsk
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który przypada 14  października, w środę 11 października burmistrz miasta i gminy Dolsk – Barbara Wierzbińska spotkała się z dyrektorami placówek oświatowych.


Berdychowski Wv

Podczas spotkania w urzędzie, burmistrz przekazała życzenia dla wszystkich pracowników oświaty. Barbara Wierzbińska złożyła wyróżnionym pedagogom serdeczne gratulacje, życząc jednocześnie zdrowia, pogody ducha, uśmiechu, satysfakcji z wykonywanej pracy i wytrwałości w dążeniu do obranego celu. Wręczyła również przyznane nagrody.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

W spotkaniu uczestniczyli także Mirella Godawa – sekretarz miasta i gminy Dolsk oraz przewodniczący rady miasta i gminy Dolsk – Romuald Nawrot.

***

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione w 1972 roku, określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela. Od 1982 roku na mocy ustawy Karta Nauczyciela obchodzone jest jako Dzień Edukacji Narodowej.

Zostaw komentarz