Podsumowanie projektu - Akademia Pełni Życia 2023
W projekcie udział wzięło 30 osób, które skorzystały z przygotowanej oferty aktywizacji społecznej i kulturalnej/fot. Gmina Śrem

Podsumowanie projektu — Akademia Pełni Życia 2023

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W piątek, 6 października w Klubie Relax Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie odbyło się podsumowanie projektu realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie pn. „Akademia Pełni Życia 2023 – ciało, umysł, dusza — spotkania dla osób z niepełnosprawnościami — aktywizacja społeczna i kulturalna”.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Podczas piątkowego spotkania w Klubie Relax podsumowano 22. edycję projektu, który był skierowany do członków organizacji pozarządowych, działających na terenie gminy Śrem. W projekcie udział wzięło 30 osób, które skorzystały z przygotowanej oferty aktywizacji społecznej i kulturalnej.

W trakcie spotkań uczestnicy wzięli udział w warsztatach fizjoterapii na krzesłach, spotkaniach z psychoedukatorem oraz warsztatach odprężających. Podczas Akademii uczestnicy pracowali z ciałem, umysłem i duszą. Ponadto uczestnicy wzięli udział w wyjeździe  do Muzeum Archeologicznego w Biskupinie.Podczas uroczystego zakończenia, uczestnicy zajęć zaprezentowali ilustrację sceniczną bajki terapeutycznej autorstwa Violetty Ambroziak-Krzysztofowicz pt. „O miłości, lęku, złości i o…”.

Projekt był finansowany z budżetu gminy Śrem oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach organizacji sportu, kultury, rekreacji i turystyki dla osób z niepełnosprawnościami.

Zostaw komentarz