Policyjny radiowóz
fot. ilustrująca / arch. policja.pl
  • Home
  • Aktualności
  • [Aktualizacja] 16-letni Szymon został odnaleziony. Cały i zdrowy!

[Aktualizacja] 16-letni Szymon został odnaleziony. Cały i zdrowy!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie poszukują 16-letniego mieszkańca wsi Psarskie. Szymon ostatni raz widziany był we wtorek, 3 października w godzinach porannych. Od tego czasu nie ma z nim kontaktu.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Śremska policja poszukuje zaginionego Szymona. 16-latek ostatni raz był widziany w miniony wtorek, 3 października. Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszeni są o kontakt z KPP Śrem.

Szymon ma około 178 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma krótkie, blond włosy. Na prawym przedramieniu oraz bicepsie prawej ręki posiada tatuaże z motywami azjatyckimi.W sieci pojawił się apel ojca Szymona.

Nie wiem, czy masz dostęp do Internetu, czy możesz dzwonić, czy coś ci się nie stało, ale wróć do domu. Zadzwoń choćby dla mamy, która jest roztrzęsiona i załamana. Jeśli Szymon masz jakieś problemy, w coś się władowałeś, to zadzwoń, pomożemy Ci!

– zapewnia tata nastolatka.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Szymona, proszeni są o kontakt ze śremską Policją. Można dzwonić pod nr tel. 47 77 342 11 albo 112.

***

Tuż przed godziną 21.00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie poinformowali, że ich koledzy z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto odnaleźli poszukiwanego 16-latniego Szymona. Jest cały i zdrowy, nic mu się nie stało.

Zostaw komentarz