Image
  • Home
  • Aktualności
  • Rozkład jazdy na weekend (6-8 października). Wydarzenia w Śremie i okolicy

Rozkład jazdy na weekend (6-8 października). Wydarzenia w Śremie i okolicy

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Przed nami pierwszy w pełni październikowy weekend. Pogoda zrobiła się bardziej jesienna, ale jest kilka ciekawych wydarzeń, w których warto wziąć udział.


Berdychowski Kwiecien2 2024

W piątkowe popołudnie w Książu Wlkp. będą świętować Europejski Dzień Seniora. Centrum Kultury Książ Wlkp. zaprasza wszystkich członków Uniwersytetu Entuzjastów Świata oraz innych seniorów na spotkanie przy ognisku. Będzie to dobra okazja, aby dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat pszczół i innych owadów, które zdradzi Joanna Maciejewska. Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny!

W Książu będą świętować Europejski Dzień Seniora!

Przypominamy także, że do niedzieli w Śremskim Sporcie odbywają się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w boksie. Warto pokibicować! Organizatorzy wydarzenia kibiców ze Śremu serdecznie zapraszają na poszczególne serie walk oraz na galę finałową, która odbędzie się w niedzielę, 8 października o godzinie 12:00. Szczegóły w linku.W Śremskim Sporcie odbędą się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików

Natomiast w sobotę, 7 października na boisku w Manieczkach o godzinie 10.00 rozpocznie się charytatywny turniej piłki nożnej, połączony z festynem rodzinnym. Wydarzenie pod nazwą „Gol dla Ali” organizują przyjaciele Alicji Jakubiak, 14-latki, która na początku września uległa bardzo poważnemu wypadkowi. Turniej piłkarski połączony będzie z festynem rodzinnym z mnóstwem atrakcji.

Gol dla Ali, czyli charytatywny turniej piłki nożnej oraz festyn rodzinny w Manieczkach

Również w sobotę Biblioteka Publiczna w Śremie zaprasza na NOC BIBLIOTEK. Tegoroczne hasło akcji brzmi “Absurd nie czytać”. Start IX edycji Ogólnopolskiej Akcji Nocy Bibliotek w Śremie zaplanowano na godz. 14.00. Szczegóły w linku.

Biblioteka Publiczna w Śremie zaprasza na Noc Bibliotek

Zostaw komentarz