||

Sto lat! Niech żyją nam śremscy seniorzy!

Img 20230927 110449 Easy Resize.com
Wrześniowi solenizanci z Klubu Senior+ swoje urodziny świętowali na deptaku/fot. W. Kaptur
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Wrześniowi solenizanci z Klubu Senior+ spotkali się na ul. Kościuszki, by uczcić swoje urodziny. Były rozmowy przy kawie, pyszny deser i odśpiewano gromkie „Sto lat”.


Berdychowski Wv

Klub Senior+ tworzy bardzo aktywna grupa mieszkańców gminy Śrem, która lubi angażować się społecznie i kulturalnie. Ma również własne tradycje, jak świętowanie urodzin seniorów w danym miesiącu. W tym właśnie celu spotkali się w piękne, słoneczne przedpołudnie 27 września.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Tym razem urodzinowe spotkanie seniorów odbyło się na śremskim deptaku przy pomniku „Dziewczynki z zapałkami”. Serdeczne życzenia solenizantom złożył burmistrz Adam Lewandowski. Opowiedział również m.in. o remoncie ul. Wyszyńskiego i Kościuszki oraz planach na modernizację Placu 20 Października. Burmistrz zapytał seniorów o to, czy już spacerowali po odnowionym deptaku? Większość twierdząco pokiwała głowami.

Fot. W. Kaptur

Jednak tego dnia seniorzy zamiast spaceru, wybrali się na urodzinową kawę do restauracji Kamienica przy deptaku. Skoro pogoda dopisała, uczestnicy wydarzenia mogli zjeść pyszne lody w pucharkach. Rozmowom nie było końca. Na końcu spotkania zaśpiewano solenizantom gromkie „Sto lat”, a koordynator ds. polityki senioralnej w Śremie – Joanna Ratajczak opowiedziała o planach na najbliższe dni. Uczestnicy spotkań w Klubie Senior+ z pewnością nie będą narzekać na nudę!

  Śrem zostanie zazieleniony. Królować będą odcienie fioletu i różu

Zostaw komentarz