Image

Prezenty, które podgrzeją temperaturę relacji

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Podarowanie erotycznego prezentu to pomysł na przekazanie informacji – Osobie, która wybiera upominek, zależy na przyjemności partnera lub partnerki, chce urozmaicić łóżkowe zabawy, ma plany dotyczące wspólnych, namiętnych chwil. Robienie tego typu niespodzianek z pieprzykiem to sposób, by podkreślić wyjątkowy charakter więzi, która łączy kochanków. Skąd wiedzieć, czy tego typu podarunek to dobry pomysł, co wybrać i czym się kierować przy wyborze seks zabawek? Sprawdź nasze podpowiedzi.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Czy erotyczny prezent to dobry wybór?

Kupując wibrator erotyczny lub inne zabawki z sex-shopu na prezent trzeba mieć pewność, że relacja jest na płaszczyźnie, który pozwala na wręczanie tego typu fantów. Nie ma konkretnego wyznacznika, który mówiłby o tym, kiedy można robić seksowne upominki. Spędzanie wspólnych nocy może być wskazówką, choć nie musi. Jeśli w nowym związku między partnerami, którzy jeszcze nie uprawiali ze sobą seksu, jest odpowiednia temperaturą, która wzrasta wraz z podtekstami i rozmowami na ten temat, można wyczuć, w którym kierunku zmierzają sprawy i czy sugestywny podarunek będzie pozytywnie odebrany.

To właśnie wyczucie drugiej strony i poznanie jej temperamentu jest najlepszą odpowiedzią na to, na jakie akcesoria się zdecydować i czy już jest dobry moment, by je sprezentować. Nie potrzeba specjalnej okazji, ważne jest uczucie i odczytywanie łączącej więzi, a także umiejętność przewidywania reakcji.Przygodę z wprowadzaniem erotycznych akcesoriów można zacząć od subtelnych giftów w postaci świec i olejków do masażu czy też seksownej, eleganckiej bielizny, by z czasem decydować się na coraz śmielsze propozycje jak np. kulki gejszy, masażery czy dilda – https://www.erotino.pl/59-dilda-z-przyssawka.

Wspólny prezent dla dwojga

Zamiast bawić się w podchody, zastanawiać się, co można, a czego nie wypada kupić drugiej osobie, warto szczerze porozmawiać i zaplanować wybór gadżetu erotycznego. Samo przeglądanie akcesoriów do zabaw może dostarczyć emocji. Różnego rodzaju stroje erotyczne, kajdanki, maski z pewnością podkręcą temperaturę w sypialni. Dzięki nim będzie można dać się ponieść fantazji i urozmaicić zabawy.

Piórka, pejcze i baty dodadzą pikanterii i będą ciekawym elementem gry wstępnej. Przy pomocy rozmaitych zabawek można odkrywać nowe obszary przyjemności. Ciekawym pomysłem na uatrakcyjnienie igraszek jest też skorzystanie z oferty kosmetyków do stymulacji, które wzmagają doznania.

Na stronie https://www.strefanamietnosci.pl/ dostępne są inspiracje, porady oraz przydatna encyklopedia gadżetów, z której można dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych akcesoriów, by znaleźć odpowiednie przyrządy dla siebie i swojej partnerki lub partnera.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Capchem Cup 2024 w remie

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]