silver round coin on white plastic case
fot. Pixabay
  • Home
  • Aktualności
  • Powoli rusza sezon grzewczy w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie

Powoli rusza sezon grzewczy w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie przygotowuje się do sezonu grzewczego. W tym celu niebawem rozpocznie się napełnianie instalacji centralnego ogrzewania.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Mieszkańcy zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie czym prędzej powinni zakończyć wszelkie remonty i modernizacje związane z systemem centralnego ogrzewania. Wkrótce rozpocznie się sezon grzewczy, a wcześniej napełnianie instalacji i sprawdzanie jej szczelności. W tym celu już teraz mieszkańcy zasobów SM Śrem powinni rozkręcić termozawory w kaloryferach do pozycji maksimum. Pozwoli to na sukcesywne uzupełnienie ubytków wody w instalacji c.o. poszczególnych budynków bez nadmiernego zapowietrzania grzejników. Zagwarantuje to również późniejszą prawidłową pracę ogrzewania.

Sezon grzewczy najprawdopodobniej rozpocznie się w połowie października. O terminie władze SM w Śremie będą informowały.Gdyby podczas napełniania instalacji wystąpiły problemy lub kaloryfery byłyby zapowietrzone, należy tę sprawę zgłosić do spółdzielni. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie (61 28 48 500) lub elektronicznie za pośrednictwem zamieszonego na stronie formularza zgłoszenia awarii lub usterki.

Zostaw komentarz