||||

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24 w Zespole Szkół Politechnicznych w Śremie

DSC_7955
fot. M. Kujawa

Słoneczny poniedziałek, 4 września stał się niezapomnianym dniem dla uczniów, rodziców i nauczycieli Zespołu Szkół Politechnicznych w Śremie. Szkoła po raz kolejny rozpoczęła nowy rok szkolny a atmosfera była niewątpliwie pełna oczekiwań, emocji i pozytywnej energii.

fot. M. Kujawa

Wyjątkowo liczna grupa uczniów, bo ponad 350, pierwszy raz przekroczyła próg szkoły, rozpoczynając swoją edukacyjną podróż. To znaczący krok dla każdego z nich, a także dla naszej lokalnej placówki, która z dumą przyjmuje kolejne pokolenie uczniów gotowych do nauki i rozwoju.Zespół Szkół Politechnicznych w Śremie to miejsce, w którym naukę kontynuuje łącznie niemal 1200 uczniów w 46 oddziałach w 5 zawodach na poziomie technikum oraz 29 zawodach na poziomie szkoły branżowej I stopnia. Te liczby świadczą o znaczącym wkładzie szkoły w życie lokalnej społeczności.

fot. M. Kujawa

Warto dodać, że ZSP to także zgrany zespół nauczycieli, którzy z pasją przekazują wiedzę i przygotowują uczniów do wyzwań przyszłości.

Życzymy wszystkim uczniom udanego i pełnego osiągnięć roku szkolnego 2023/2024. Redakcja Tygodnia Ziemi Śremskiej życzy Wam zdrowia, motywacji do nauki i gotowości na przyjęcie nowych wyzwań!

Zostaw komentarz