|

Warta gra w Śremie, czyli… “domowy” debiut Luisa Henriqueza

Luis Henriquez
W sobotę Luis Henriquez po raz pierwszy zagra o punkty na Stadionie Miejskim w Śremie. Początek meczu z Krobianką o 17.00 - fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Luis Henriquez – dwukrotny mistrz Polski z Lechem Poznań, ma już za sobą dwa występy w barwach Warty Śrem, ale dopiero jutro kibice będą mogli zobaczyć go w akcji “na żywo”. O 17.00 na Stadionie Miejskim w Śremie biało-niebiescy podejmować będą bowiem Krobiankę Krobia


Berdychowski Wv

Podopieczni Michała Mocka drugi sezon w V lidze rozpoczęli od dwóch wyjazdów. Na inaugurację zremisowali w Grabowie 1:1, a w drugiej kolejce pokonali w Rawiczu miejscową Rawię 3:1. W obu tych spotkaniach wystąpił Luis Henriquez. Z beniaminkiem zagrał 45 minut po przerwie, a w ostatnim spotkaniu już 90 minut i strzelił premierowego gola.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Jutro kibice Warty i nie tylko będą mogli zobaczyć wielokrotnego reprezentanta Panamy w akcji na Stadionie Miejskim w Śremie, bowiem w 3 kolejce ekipa Michała Mocka podejmować będzie Krobiankę Krobia. Początek spotkania o 17.00.

Pojedynków z tą ekipą w poprzednim sezonie śremianie nie wspominają miło. U siebie przegrali 1:3, a na wyjeździe 3:8. To już jednak historia. Teraz Warta ma zupełnie inny zespół z Luisem Henriquezem na czele i po dobrym starcie apetyty rosną.

Zostaw komentarz