Narty Head dla średniozaawansowanych – jak wybrać?

Narty Head Dla Sredniozaawansowanych Jak Wybrac
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Firma Head od lat wprowadza na rynek wysokiej klasy sprzęt sportowy. Nie inaczej jest w przypadku nart. Podpowiadamy, które deski sprawdzą się wśród bardziej doświadczonych miłośników białego szaleństwa. Dowiedz się więcej i wybierz narty Head dla średniozaawansowanych.


Berdychowski Wv

Długość i szerokość nart dla średniozaawansowanych

Długość to jeden z najważniejszych parametrów przy wyborze nart. Na szczęście oferta producenta jest bardzo szeroka, więc z powodzeniem znajdziesz sprzęt dla siebie. Narty Head dla średniozaawansowanych sięgają mniej więcej wysokości pomiędzy brodą i nosem (10-20 cm mniej niż wynosi wzrost narciarza).


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Pamiętaj, że dłuższe narty sprawdzają się lepiej przy szybszej jeździe, z kolei te krótsze są bardziej skrętne, lecz mniej stabilne. Jeśli więc naukę jazdy masz już za sobą, a jeszcze nie czujesz się profesjonalistą, wybierz długość rekomendowaną przez naszych ekspertów.

Na tym jednak nie koniec. W ofercie firmy Head z powodzeniem znajdziesz narty z rockerem. To charakterystyczne podgięcie piętek i dziobów. Dzięki niemu deski lepiej skręcają, a jednocześnie są łatwiejsze w prowadzeniu. Narty wyposażone w tę technologię powinny być dłuższe o 5-10 cm. Sprawdź pełną ofertę produktów w sklepie Ski Race Center: https://skiracecenter.pl/908-narty-head

  Kwasy tłuszczowe omega 3 - dla kogo? Kto powinien je suplementować?

Ponadto zwróć uwagę na szerokość nart. Ta zazwyczaj podawana jest w milimetrach i mierzona w najwęższym odcinku narty – znajduje się on pod butem. Im narta jest węższa, tym bardziej dynamiczna. Natomiast szersze narty gwarantują większą stabilność i są uznawane za uniwersalne. Poradzą sobie również w głębokim śniegu.

Konstrukcja nart dla średniozaawansowanych

Istotnym aspektem jest również konstrukcja nart. Te sztywniejsze, a zarazem cięższe deski bywają dość trudne w prowadzeniu. Natomiast elastyczne łatwo wchodzą w skręty, lecz zazwyczaj są mało dynamiczne.

Dobre narty dla średniozaawansowanych to takie, które oferują kompromis pomiędzy szybkością a sztywnością. Zróżnicowana oferta firmy Head obejmuje wiele modeli, które zapewnią Ci komfortową i bezpieczną jazdę. Wśród nich znajdziesz deski zbudowane z graphenu – lekkiego i solidnego materiału. Jeśli cenisz sprawdzone rozwiązania, ta propozycja będzie strzałem w dziesiątkę.

Promień nart

Przed zakupem desek zwróć uwagę również na taliowanie i promień skrętu. Im promień jest większy, tym trudniejszy będzie skręt. Jeśli jeszcze nie czujesz się zaawansowanym narciarzem, wybierz model o mniejszym promieniu. To rozwiązanie sprawdzi się znakomicie podczas jazdy rekreacyjnej.

Jak wybrać najlepiej dopasowane narty?

Zanim dokonasz wyboru, dokładnie zapoznaj się z asortymentem dobrego sklepu i porównaj dostępne modele marki Head. Przede wszystkim zwróć uwagę na specyfikację, a szczególnie wspominanie wymiary. Ponadto rzuć okiem na technologie zastosowane przez producenta i materiał wykonania.

Narty Head dla średniozaawansowanych są dostępne w wielu wariantach, więc wybór nie zawsze jest prosty. W razie potrzeby warto poprosić o pomoc sprzedawcę, który udzieli Ci niezbędnych wskazówek. Do dyspozycji masz chociażby specjalistów ze sklepu Ski Race Center: https://skiracecenter.pl. Po konsultacji z nimi na pewno dokonasz udanego wyboru.

Zostaw komentarz