|

Rasiak bohaterem, a Kotwica Kórnik liderem!

Kotwica Kórnik
Jakub Rasiak zapewnił Kotwicy trzy punkty w Ostrowie Wlkp. - fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Syn Grzegorza Rasiaka – Jakub, został bohaterem Kotwicy Kórnik we wtorkowym pojedynku z Centrą Ostrów Wlkp. Jego gol w 94 minucie zapewnił drużynie zwycięstwo i pozycję lidera IV ligi.


Berdychowski Wv

Trzy mecze i trzy zwycięstwa – to bilans Kotwicy Kórnik na starcie IV ligi.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

W sobotę kórnicki zespół podejmował na własnym boisku Mieszka Gniezno. Był to wyjątkowy mecz, bo ostatni w kilkunastoletniej przygodzie dla Dariusza Chandze. Barw Kotwicy Kórnik bronił on przez 14 lat i zaliczył w niej 214 występów. Co ciekawe, to jedyny klub w jakim grał. Przed meczem od prezesa Andrzeja Giczeli odebrał on pamiątkową koszulkę, od kolegów podziękowania, a od kibiców gromkie brawa.

Mecz 2 kolejki rozpoczął się lepiej dla gości, którzy już w 3 minucie wyszli na prowadzenie. Kotwica potrzebowała pół godziny, aby wyrównać po strzale Tomasza Ceglewskiego. Trzy minuty potem prowadziła już 2:1, bo do siatki trafił Gerard Pińczuk i na przerwę schodziła z jednobramkową zaliczką.

  Pijany spowodował wypadek pod Kórnikiem

W drugiej połowie miejscowi swoją przewagę udokumentowali dwoma golami. Kwadrans przed końcem podwyższył Maurycy Niemczyk, a w 82 minucie wynik ustalił Radosław Jasiński.

Trzy dni później, we wtorek, czwartoligowcy rozgrywali 3 kolejkę. Kotwica udała się do Ostrowa Wlkp. na mecz z Centrą. Długo zanosiło się na to, że ekipa Tomasza Nawrota straci pierwsze punkty, bo utrzymywał się bezbramkowy rezultat. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów w doliczonym czasie bohaterem został Jakub Rasiak, który zdobył gola na wagę zwycięstwa i lidera tabeli.

20 sierpnia o 11.00 Kotwica podejmować będzie Wiarę Lecha Poznań.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz