Image
fot. CK Książ

Półmetek wakacji z CK Książ Wlkp.

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Połowa wakacji za nami, a więc przyszedł czas na małe podsumowanie tego, co się wydarzyło do tej pory w ramach oferty wakacyjnej Centrum Kultury Książ Wlkp.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Jak ten czas szybko leci! – Dokładnie! Za nami są już pierwsze dwa turnusy półkolonii, w których udział wzięło: w pierwszym tygodniu 39 dzieci, w drugim 32 dzieci. Był to czas na różne zabawy artystyczne i ruchowe, zawarcie nowych znajomości i nabycie kolejnych umiejętności przez najmłodszych. Przede wszystkim jednak przez kilka godzin dziennie dzieci mogły aktywnie i ciekawie spędzić wakacyjny czas – wspomina Mariola Kaźmierczak, dyrektor CK Książ.

Ponadto z CK Książ odbyła się wycieczka do Warszawy z udziałem 42 osób oraz do Śremu z 46 osobami „na pokładzie”.Książanie wybrali się na wakacyjny wypad do Warszawy

Lipiec w Jarosławkach, czyli trochę statystyki wakacyjnej

Za nami również pierwszy miesiąc wakacyjnego wypoczynku na Terenach Rekreacyjnych w Jarosławkach. W samym lipcu na tamtejszym polu biwakowym gościło łącznie:

  • 486 osób (o 120 więcej niż rok temu o tej samej porze),
  • 36 campingów,
  • 112 namiotów.

Rozpoczął się kolejny urlopowy miesiąc i cały czas przypominamy, że Jarosławki to świetny kierunek wakacyjny dla każdego! Szykujcie kocyki i leżaki albo pakujcie namioty bądź campingi i przyjeżdżajcie

– zaprasza ekipa CK Książ.
Dramatyczne chwile na plaży w Jarosławkach. Na szczęście to były tylko pokazowe ćwiczenia

Zostaw komentarz