|

Książanie wybrali się na wakacyjny wypad do Warszawy

2023.07.25 Wycieczka Do Warszawy 94
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

O takiej wyprawie jeszcze nie pisaliśmy! We wtorek, 25 lipca grupa młodych mieszkańców Książa, w ramach oferty wakacyjnej Centrum Kultury, wybrała się na podbój stolicy.


Berdychowski Wv

– Z Książa Wlkp. do Warszawy wystartowaliśmy wczesnym rankiem, a pierwszym punktem wycieczki było niezwykle kolorowe Be Happy Museum. Najróżniejsza i niezwykle kolorowa scenografia idealnie nadawała się nie tylko do zdjęć, ale również świetnej zabawy – relacjonuje Mariola Kaźmierczak, dyrektor CK Książ.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

fot. CK Książ

Po muzealnych wariacjach wycieczkowicze udali się na Stadion Narodowy, gdzie traktowani niczym VIP-y, razem z przewodniczką zajrzeli do najbardziej ekskluzywnych i najciekawszych miejsc tego obiektu z szatnią polskiej reprezentacji piłkarskiej włącznie. Tam oczywiście największym zainteresowaniem cieszyła się szafka Roberta Lewandowskiego.

fot. CK Książ

Ostatnim punktem wyjazdu był spacer po starym fragmencie stolicy, po którym oprowadziła nas przewodniczka, zdradzając przy tym wiele ciekawych historii związanych z różnymi zakątkami Starego Miasta. Część naszej podróży odbyła się również metrem, a samodzielne kasowanie biletów i przejażdżka szybką podziemną koleją pod Pałac Kultury dla dzieci okazała się wielką przygodą

wspomina M. Kaźmierczak
fot. CK Książ

Ekipa z Książa zaliczyła również wizytę w McDonald’s i pełni wrażeń, mając kilkanaście kilometrów w nogach, wrócili późnym wieczorem do Książa Wlkp.

  W śremskim ekonomie odbył się konkurs o rotmistrzu Witoldzie Pileckim

Jeden komentarz

Zostaw komentarz