Image
fot. D. Górna

Sportowa arena w Słonecznej Gromadzie pod znakiem zapytania

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

We wtorek, 1 sierpnia w śremskim ratuszu otwarto oferty przetargowe dotyczące zamówienia pn. „Sportowa arena przy przedszkolu nr 2 w Śremie”. Kwota przeznaczona na ten cel to niemal 240 tys. zł. Wykonawca zaproponował dużo wyższą ofertę.


Berdychowski Wv

W połowie lipca br. śremski ratusz rozpisał przetarg na roboty budowlane związane z modernizacją sportowej areny w przedszkolu Słoneczna Gromada. Przypomnijmy, że projekt ten wygrał w ubiegłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Śremu.

Przedmiotem zamówienia pn. „Sportowa arena przy przedszkolu nr 2 w Śremie” było wykonanie mini bieżni lekkoatletycznej, trzech torów oraz nowej trybuny z 144 krzesełkami na widowni i komunikacją. Na ten cel w budżecie gminy Śrem zabezpieczono kwotę 239 902,30 zł brutto.Już wkrótce powstanie sportowa arena w przedszkolu Słoneczna Gromada w Śremie

Tymczasem do przetargu przystąpił tylko jeden oferent -firma Usługi Ogólnobudowlane Adam Hołderny, która zaproponowała kwotę znacznie przewyższającą założenia urzędu. Potencjalny wykonawca zaproponował ofertę wysokości 393 600 zł. Czekamy w tej sytuacji na decyzję burmistrza.

Zostaw komentarz