||

Hip-hop rządził w Książu Wlkp.

Hip-hop rządził w Książu Wlkp.
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Centrum Hip-Hop Festival zdominował sobotni wieczór w ksiąskim amfiteatrze. Co ciekawe, tego typu wydarzenie zagościło po raz pierwszy w Książu Wlkp.


Berdychowski Wv

Centrum Hip-Hop Festival  to wspólna inicjatywa Centrum Kultury Książ Wlkp. oraz grupy almost.fly. Festiwal był fantastyczną okazją do tego, aby posłuchać hip-hopu w różnych odsłonach oraz muzyki alternatywnej.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Tego dnia w rolę prowadzącego wcielił się muszka, czyli Michał Muszyński. Na scenie pojawili się: Kinga Fiebich & Frunia (dwa rodzynki tej imprezy), Tomasz Wosinski, DJ MASSEY & JANKUS, Fantom x Biały i Kubuś KWN.

fot. CK Książ Wlkp.

Zespół almost.fly gwiazdą oczekiwaną przez publiczność na festiwalu muzycznym – Impreza z hip-hopowym klimatem i graffiti SNZCREW

Jak się okazało, publika najbardziej wyczekiwała na występ grupy almost.fly w składzie KaKi, MDY, Tymas, muszka, Tomek Wosinski z gościnnym udziałem Olasa NPW i Kingi Fiebich. Uczestnicy wydarzenia chętnie podłączyli się do wspólnego rapowania. Chłopacy zaprezentowali swoje stare i nowe kawałki w różnych konfiguracjach osobowych.

fot. CK Książ Wlkp.

Na koniec muszka rozdał płyty almost.fly, a kto chciał, mógł za kulisami dostać autograf członków tej grupy. Imprezę muzycznie zakończył dj Suoma z Poznania, serwując różne style muzyczne, w tym m.in. Trap, R&B i rap.

fot. CK Książ

Koncertowi towarzyszyło nierozerwalnie związane z hip-hopem graffiti. SNZCREW, czyli wielkopolska grupa grafficiarska, która powstała 3 lata temu, namalowało w międzyczasie logo festiwalu. Oprócz tego każdy, kto chciał, mógł, również pobawić się w grafficiarza i na drugiej strony specjalnie ustawionej płyty, zaprezentować swoje artystyczne możliwości. Chętnych nie brakowało!

  Repertuar Kinoteatru Słonko (08.04. - 11.04). Na co warto pójść do kina?

Relację z wydarzenia będzie można również przeczytać w papierowym wydaniu Tygodnia Ziemi Śremskiej z dnia 3.08!

Zostaw komentarz