Image
fot. materiał organizatora
  • Home
  • Kultura
  • Dni Śremu 2023: jest już oficjalny plakat imprezy

Dni Śremu 2023: jest już oficjalny plakat imprezy

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Pojawił się oficjalny plakat Dni Śremu 2023 – wyjątkowego święta, które zbliża się wielkimi krokami To jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w naszym mieście.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Dni Śremu 2023 oficjalny plakat imprezy

Tegoroczne Dni Śremu odbywają się w zupełnie nowej formule. Organizatorzy postanowili pójść w nowym kierunku planując imprezę wspólnie z RMF Maxx.

Główną gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Chylińska, kontrowersyjna, ale niezwykle utalentowana wokalistka. Jej występ towarzyszyć będzie promocji najnowszej płyty, co jest ogromną gratką dla fanów. Dodatkowo, na scenie pojawi się również Ignacy, artysta znany z hitu “Czekam na znak”, który zdobył nominację do Fryderyka 2023. Jego energiczne utwory na pewno rozgrzeją młodszą publiczność.Jednak Dni Śremu to nie tylko wielkie koncerty. Impreza ma na celu także promowanie lokalnych talentów. DJ Massey i DJ Jankus zaserwują publiczności dyskotekowe rytmy, które rozgrzeją atmosferę do czerwoności. Dodatkowo, konferansjerzy z RMF Maxx poprowadzą imprezę, zapewniając doskonałą zabawę i interakcję z publicznością.

Urodziny Miasta rozpoczną się już od godziny 16:00 na parkingu przy zbiegu ulic Staszica i Grunwaldzkiej w Śremie.

Zostaw komentarz