|

Śrem. Palił płytami meblowymi w piecu

Dwa zdjęcia połączone w jedno. Na jednym piec na drugim płyty drugim płyty meblowe
Straż miejska ujawniła kolejne wykroczenie w którym spalano płyty meblowe w piecu / fot. Straż Miejska Śrem
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Straż miejska ujawniła i ukarała kolejną osobę, która truła swoich sąsiadów. Spalała płyty meblowe w piecu.


Berdychowski Wv

Czasy, kiedy do pieca trafiało wszystko co popadnie, już dawno minęły. Dziś wszyscy nastawiają się na wydajne i ekologiczne spalanie, tak aby nie truć siebie i swoich sąsiadów. Nie wszyscy jednak zdają się rozumieć tę ideę i od czasu do czasu wpadają w sidła strażników miejskich ze Śremu. Tak było tym razem.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

8 lipca Straż Miejska w Śremie poinformowała o ujawnieniu kolejnego mieszkańca naszej gminy, który utylizował meble w piecu domowym. Płyty meblowe trafiały do paleniska i generowały w ten sposób ciepło, ale również toksyczny i szkodliwy dym.

Sprawca spalania odpadów został ukarany na podstawie art. 191 ustawy o odpadach, która mówi, że to wykroczenie zagrożone jest mandatem w wysokości od 20 do 500 zł lub grzywną w wysokości do 5 tys. zł.

Zostaw komentarz