|

Familijna niedziela z Teatrem Bajaderka

Familijna Niedziela W Śok (2)
fot. ŚOK/Spektakl opowiadał o dziewczynce Merze, której marzeniem było zostać marynarzem
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Takie niedziele powinny być codziennie! 9 lipca w ogrodzie Śremskiego Ośrodku Kultury odbył się wakacyjny piknik familijny. Główną atrakcją tego dnia był spektakl teatralny „Tiki Rafa. Na krańcu Świata”.


Berdychowski Wv

Spektakl opowiadał o dziewczynce Merze, której marzeniem było zostać marynarzem. Po wielu turbulencjach udało jej się dopiąć swego. Dzięki aktorom Teatru Bajaderka, zgromadzone dzieci mogły aktywnie uczestniczyć w spektaklu jako bohaterowie.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Oprócz spektaklu na dzieci czekało jeszcze wiele ciekawych atrakcji, takich jak strefa zabaw z animatorem oraz wata cukrowa. Mimo bardzo wysokiej temperatury dzieci bawiły się znakomicie i jak nam zdradziły, już nie mogą się doczekać następnej familijnej niedzieli w ŚOK.

Czym zajmuje się ŚOK?

ŚOK, czyli Śremski Ośrodek Kultury to miejsce na mapie Śremu, którego celem jest rozpowszechnianie kultury w gminie Śrem. Ośrodek ten zajmuje się organizacją i promocją różnorodnych wydarzeń artystycznych, kulturalnych i społecznych, mających na celu rozwijanie i upowszechnianie kultury wśród mieszkańców oraz zachęcanie do aktywnego udziału w życiu kulturalnym społeczności lokalnej.

Zostaw komentarz