Dawna strażnica PSP
fot. M. Czubak
  • Home
  • Aktualności
  • SPROSTOWANIE. Krajowy Zasób Nieruchomościami reaguje na publikację prasową

SPROSTOWANIE. Krajowy Zasób Nieruchomościami reaguje na publikację prasową

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Na łamach Tygodnia 1 czerwca ukazał się materiał prasowy „Ludzie Bielana mają chrapkę na udziały w ŚTBS”. Teraz KZN wnosi o sprostowanie treści.

Tekst do sprostowania:

Dlaczego projekty rewitalizacji ulicy Farnej w Śremie nie obejmują już budynku po dawnej Państwowej Straży Pożarnej w Śremie? Bo ludzie związani z Adamem Bielanem z Partii Republikańskiej zasiadający we władzach Krajowego Zasobu Nieruchomościami mają chrapkę na udziały w gminnej spółce Śremskie TBS.

Treść sprostowania:

Nieprawdą jest, jakoby Krajowy Zasób Nieruchomości ingerował w jakikolwiek sposób lub wpływał na realizację rewitalizacji ulicy Farnej w Śremie. W zasobach Krajowego Zasobu Nieruchomości brak jest nieruchomości położonej w Śremie. Gmina Śrem nie jest wspólnikiem w żadnej spółce z SIM/SPV, której wspólnikiem jest Krajowy Zasób nieruchomości. Informacje podane w artykule sugerujące na jakiekolwiek działania lub wpływy Krajowego Zasobu Nieruchomości w odniesieniu do blokowania lub wstrzymywania działań rewitalizacyjnych w Gminie Śrem są nieprawdziwe.

Tekst do sprostowania:

Na swoim terenie gmina mogła robić co chciała, ale by w pełni zrealizować koncept, potrzebna była nieruchomość w zasobach Skarbu Państwa, którą w ich imieniu zarządza Krajowy Zasób Nieruchomości.

Treść sprostowania:

Nieprawdą jest, iż wskazaną w artykule nieruchomości zarządza Krajowy Zasób Nieruchomości. Nieruchomość ta znajduje się w zasobach Skarbu Państwa / Starosty Śremskiego.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]