|||

Echa naszej publikacji. Skatepark w Śremie został naprawiony

Skatepark Śrem Przed I Po Naprawie
fot. M. Czubak / Czytelnik TZŚ
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Niezmiernie cieszy nas fakt, że media mają jeszcze jakąś siłę przebicia. Po raz kolejny Czytelnicy nam zaufali, a nasza publikacja przyczyniła się do poprawy bezpieczeństwa użytkowników skateparku w Śremie.


Berdychowski Wv

Raptem kilka dni temu na łamach Tygodnia zarówno w internetowej jego wersji jak i w drukowanym wydaniu informowaliśmy naszych Czytelników o niebezpiecznych usterkach infrastruktury urządzeń na skateparku w Śremie. Publikacja ta, jak się okazała przyniosła skutek, którego się spodziewaliśmy. Wszelkie usterki urządzeń, a więc brakujące elementy, wystające kątowniki, które stwarzały zagrożenie dla dzieci i młodzieży korzystających z placu, zostały usunięte. Ubytki zastąpiono elementami z cienkiej blachy, a wystające elementy zostały przykręcone do podstawy urządzenia i już nie stanowią problemu.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Ten przykład po raz kolejny udowadnia, że warto do lokalnych mediów zgłaszać się z lokalnymi problemami. Często właśnie ta droga jest szybszą od urzędowej ścieżki opcją osiągnięcia zamierzonego celu. W kończy nam wszystkim, urzędnikom, rodzicom, Wam, naszym Czytelnikom, zależy na tym aby nasze dzieci, wszystkie dzieci mogły korzystać w bezpieczny sposób z infrastruktury. Infrastruktury, która jest nasza wspólna.

Dziękujemy Wam za zaufanie, jakim nas obdarzacie każdego dnia. Dziękujemy za liczne tematy, które podrzucacie nam z pytaniem czy się nimi zajmiemy. Staramy się każdemu z nich poświęcić czas. Nie zawsze się to niestety udaje.

Zostaw komentarz