|||

Wakacje czas zacząć! Koniec roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 5 w Śremie

Sp5 Śrem Zakończenie Roku 2023 (8)
fot. M. Czubak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Upragnione wakacje właśnie stały się faktem. Uczniowie śremskiej „piątki” zakończyli miesiące nauki i rozpoczęli wakacyjny czas.


Berdychowski Wv

Rankiem, o godz. 8.30 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Polskich Noblistów w Śremie rozpoczął się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego. Wzięli w nim udział pedagodzy oraz uczniowie klas I – VII, ósmioklasiści swoje uroczystości wieńczące rok szkolny i zakończenie nauki w podstawówce obchodzili w innym miejscu.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Zwieńczenie ostatnich miesięcy nauki było okazją do nagrodzenia tych uczniów szkoły, którzy wykazali się ponadprzeciętnymi wynikami w nauce oraz osiągnięciach sportowych. Dyplomy i nagrody dla najwybitniejszych wręczało grono dyrektorskie szkoły.

Podczas zbiórki z okazji zakończenia roku szkolnego 22/23 podziękowano również pedagogom za trud i wysiłek, jaki włożono w edukację dzieci. Szczególne podziękowania oraz gromkie brawa, a także odśpiewane przez dzieci „sto lat” popłynęło dla dwóch nauczycielek, które wraz z zakończeniem tego roku szkolnego przeszły na emeryturę.

Cóż teraz począć? Teraz dzieci mają wakacje i jak zapowiedziała dyrektor „piątki”, Karolina Worobiew: „Do zobaczenia za dwa miesiące!”

Zostaw komentarz