|||

Ostatnia prosta przed wakacjami. Zakończenie roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie

Zakonczenie Roku Szkolnego W 1 54
fot. D. Górna/Przed uczniami dwa miesiące laby
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W piątek, 23 czerwca, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2022/2023, gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie.


Berdychowski Wv

Piątek, 23 czerwca był ostatnim dniem, kiedy szkolne mury wypełnił gwar dziecięcych rozmów. Przed uczniami dwa miesiące laby. – Za nami kolejny rok szkolnej edukacji. Niebawem udamy się wszyscy na zasłużony odpoczynek. Bardzo się cieszę, że podobnie jak w latach ubiegłych, był to czas bezpiecznej pracy dzieci pod troskliwą opieką wychowawców i nauczycieli. Trzeba jednak pamiętać, że nie byłoby tak dobrych wyników i waszych sukcesów, gdy nie wasi rodzice, którym gorąco dziękuję za zaangażowanie w wychowanie i pracę na rzecz budowania pozytywnego wizerunku szkoły – mówiła dyrektor Małgorzata Pawelczyk.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Piątek był też ostatnim dniem pracy dla kilku pedagogów. Z uczniami „jedynki” pożegnały się nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej – mgr Dorota Dembińska (również matematyk) oraz mgr Małgorzata Maciejewska. Obie panie przeszły na zasłużoną emeryturę.

Jest nam smutno, że się dzisiaj żegnamy. Jednak życzymy wam, by ten czas był pełen entuzjazmu, kreatywności, szczęścia i radości

podkreślała M. Pawelczyk

Ze szkołą pożegnała się także Magdalena Cieślak, nauczycielka matematyki, która od przyszłego roku szkolnego będzie pracować w śremskim ogólniaku. Mury szkoły i zarazem Polskę opuszcza także Ukrainka, która od ubiegłego roku wspierała szkołę. Bowiem przypomnijmy, że SP 1 tuż po wybuchu wojny, przyjęła wiele dzieci uchodźców z Ukrainy.

  W powiecie zwycięzcami KO i PiS. Zaskakujący wynik komitetu starosty.

Następnie przyszedł czas na wręczenie wyróżnień dla najzdolniejszych uczniów. Natomiast nagrody w postaci książek otrzymały dzieci z najwyższą średnią w danym roczniku. Po części oficjalnej odbyły się spotkania w klasowym gronie.

Zostaw komentarz