||

Ważne nagrody dla śremskich policjantów

Nagrody Dla Sremskich Policjanow 9
fot. KPP Śrem/Śremscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami z Kalisza, będą reprezentowali garnizon wielkopolski w finale krajowym zawodów
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W środę, 21 czerwca Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wraz z Przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. wielkopolskiego uhonorowali śremskich policjantów – sierż. Piotra Kostysiaka i sierż. Michała Piorunowskiego, którzy zajęli II miejsce w wojewódzkich eliminacjach Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku 2023”. Podziękowania i gratulacje odebrał też insp. Sławomir Jądrzak Komendant Powiatowy Policji w Śremie.


Berdychowski Wv

21 czerwca br., w Klubie Policyjnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i nagrodzenie finalistów eliminacji wojewódzkich do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2023”.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Piotr Mąka, także w imieniu Wojewody Wielkopolskiego Michała Zielińskiego, nagrodził trzy najlepsze policyjne pary patrolowe, w tym śremskich policjantów – sierż. Piotra Kostysiaka i sierż. Michała Piorunowskiego, którzy zajęli II miejsce podczas eliminacji wojewódzkich. Podziękowania i pamiątkowy puchar dla Komendy Powiatowej Policji w Śremie odebrał również szef śremskiej Policji insp. Sławomir Jądrzak.

fot. KPP Śrem/Podziękowania i pamiątkowy puchar dla Komendy Powiatowej Policji w Śremie odebrał również szef śremskiej Policji insp. Sławomir Jądrzak

Puchary i promesy wręczył laureatom również Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. wielkopolskiego mł. insp. Andrzej Szary.

Zarówno Komendant Wojewódzki, jak i Przewodniczący NSZZ Policjantów złożyli uhonorowanym funkcjonariuszom serdeczne gratulacje i wyrazy uznania za zaangażowanie, poświęcenie oraz rzetelną służbę na pierwszej linii.

  Szóstka mistrzem powiatu Szkół Podstawowych

Śremscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami z Kalisza, będą reprezentowali garnizon wielkopolski w finale krajowym zawodów, który odbędzie się w dniach 13-15 września 2023 roku w Szkole Policji w Słupsku.

Zostaw komentarz