|||

Tak się bawiliśmy na festynie rodzinnym w Nochowie

Festyn Rodzinny Nochowo 2023 156
fot. D. Górna/Już od godziny 15.00 na najmłodszych uczestników czekały dmuchańce, wata cukrowa i animacje
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W sobotę, 17 czerwca plac rekreacyjny w Nochowie stał się imprezowym centrum gminy Śrem. Już od godziny 15.00 na uczestników czekała moc atrakcji i nawet mały deszcz nie przeszkodził im w zabawie w najlepsze.


Berdychowski Wv

Na ten dzień społeczność Nochowa czekała cały rok! W sobotę, 17 czerwca sołtys wraz z radą sołecką wsi Nochowo oraz Stowarzyszenie Nochowo Wieś z Przyszłością zaprosili najmłodszych mieszkańców na wspólne obchody Dnia Dziecka. Tego dnia atrakcji nie brakowało.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Już od godziny 15.00 na najmłodszych uczestników czekały dmuchańce, wata cukrowa i animacje. Na wspólny trening piłkarski zaprosił ulubiony trener dzieci – Rafał Krajczyński z Warty Śrem. A na miłośników koni czekały przejażdżki kucykami.

fot. D. Górna/Kurtyna wodna była strzałem w 10

Sporą dawkę atrakcji zapewnili druhowie z OSP Śrem, którzy w upalne popołudnie rozłożyli kurtynę wodną. Były też zabawy polegające na strącaniu pachołka strumieniem wody. Chętni mogli także zajrzeć do wozu strażackiego lub wziąć udział w lekcji z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Sporym zainteresowaniem cieszył się punkt konsultacyjny przygotowany przez Stowarzyszenie Pomocna Dłoń w Śremie. Tego dnia każdy mógł skorzystać z bezpłatnej porady masażysty – Roberta Piaseckiego. Uczestnicy równie chętnie zaglądali do stoisk gastronomicznych. Jednym z głównych punktów programu był konkurs jedzenia hamburgerów. Do zawodów stanęło pięciu śmiałków, którzy mieli za zadanie jak najszybciej zjeść 10 bułek z kotletem! Zwyciężył pan Szymon.

  Wyniki wyborów do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Kandydaci z powiatu śremskiego bez mandatu

Finałem zabawy była loteriada a po niej zabawa taneczna z zespołem Amigo Band.

Zostaw komentarz