||

Canarinhos Skórzewo i Polonia Środa rządziły w Capchem CUP

Capchem Cup Na Stadionie Miejskim W Śremie
Piłkarze Polonii Środa Wlkp. triumfowali w dwóch kategoriach wiekowych - fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Za nami kolejna edycja Capchem CUP. W tym roku w Śremie karty rozdawali młodzi piłkarze Canarinhos Skórzewo i Polonii Środa. Oba kluby zdobyły puchary w dwóch kategoriach wiekowych. Gospodarze – Warta Śrem, wywalczyli srebro (2015) i brąz (2012).


Berdychowski Wv

W ten weekend za sprawą Warty i firmy Capchem Śrem zamienił się w stolicę Wielkopolski piłki dziecięcej. Blisko 500 młodych piłkarzy z kilkunastu klubów przeżyło na Stadionie Miejskim niezapomniane chwile, które na długo zapadną im w pamięci. Dwa dni sportowej rywalizacji na 10 boiskach z podziałem na 4 kategorie wiekowe gwarantowały wiele spotkań, jeszcze więcej goli i ogrom emocji zarówno dla młodych adeptów, jak i ich najwierniejszych kibiców, a więc rodziców.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Tak jak podczas ceremonii zamknięcia podkreślał prowadzący turniej Marcin Kowalczyk – wiceprezes Warty, nie wyniki i końcowa kolejność były najważniejsze, a zwycięzcami byli wszyscy, którzy wzięli udział w turnieju bo zdobyli kolejne cenne doświadczenie. Sportowej postawy gratulowali także burmistrz Adam Lewandowski, prezes Dominik Sworowski oraz przedstawiciele firmy Capchem – Peter MA – dyrektor zarządzający, oraz menager Joanna Pawlicka, którzy wręczyli okazałe puchary najlepszym.

Te w edycji 2023 pojechały do Środy Wlkp. i Skórzewa. Polonia wygrała bowiem rywalizację w rocznikach 2012 i 2015, a Canarinhos triumfował w rocznikach 2013 i 2014. Gospodarze także mieli powody do radości i zadowolenia. Na podium stanęły dwie drużyny prowadzone przez trenera Witolda Piasnego. Rocznik 2015 wywalczył srebro, a 2012 brąz. O włos od medalu był także rocznik 2014 trenera Mateusza Pietrowskiego, który zajął czwarte miejsce.

  Zakończono rekrutację do przedszkoli i szkół na terenie gminy Śrem

Zostaw komentarz