||

Nie żyje 21-letni były piłkarz Amicus Mórka

Amicus Mórka Minuta Ciszy
fot. Amicus Mórka/Przed sobotnim meczem ligowym piłkarze Amicusa minutą ciszy uczcili pamięć kolegi
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jutro piłkarze Amicusa Mórka pożegnają swojego kolegę – Arkadiusza Nowaka, który odszedł w wieku 21 lat.


Berdychowski Wv

– Dlaczego? – to pytanie na klubowym profilu FB zadają sobie zapewne nie tylko wszyscy związani z Amicusem, ale także rodzina, najbliżsi i koledzy.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

„Cała Amicusowa rodzina pogrąża się w bólu i smutku. Najszczersze kondolencje dla rodziny. Do zobaczenia Arek na niebieskich boiskach! Spoczywaj w pokoju” – to treść wpisu, który umieszczono dzisiaj.

Jak się dowiedzieliśmy Arek Nowak reprezentował barwy Amicusa w sezonie 2021/2022. Zadebiutował dokładnie 3 czerwca 2021, a ostatni mecz rozegrał niemalże dokładnie rok później, bo 6 czerwca 2022 przeciwko Obrze II Kościan.

Wszyscy jesteśmy w szoku – mówi Wojciech Onsorge, trener Amicus Mórka. – Dla naszego klubu rozegrał dokładnie 1266 minut. Z dalszej gry wykluczyła go kontuzja kolana. To był solidny chłopak. Zawsze można było na niego liczyć, jak tylko mógł to był z drużyną. Lubił grać w piłkę. Szkoda chłopaka – dodał.

Przed sobotnim meczem z Sokołem Włoszakowice piłkarze minutą ciszy uczcili pamięć kolegi.

Z tego co udało nam się nieoficjalnie ustalić, Arek Nowak studiował w Poznaniu.

  Trzy medale Oli Nowak z Wodnika na Termach Maltańskich

Tak na swoim prywatnym koncie FB pożegnał go jeden z najbliższych kolegów:

Nadal w to nie dowierzam…
Dzięki Ci Arek za wszystko co razem przeżyliśmy. Będzie mi brakować naszych rozmów, wspólnych żartów i powiedzonek, wyjść z Tobą bo zawsze w ekipie będzie Cię brakować. Będę tęsknić za różnymi wyjazdami tymi bliżej i tymi dalej, za wspólnymi meczami Lecha, za graniem z Tobą w piłkę, wspólnymi podróżami rowerem… Za wszystkim co udało nam sie zrobić i żałować tego czego nie zdążyliśmy. Żegnaj Arek i spoczywaj w spokoju

Pogrzeb 21-latka odbędzie się jutro, tj. 7 czerwca o godzinie 13.00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Jezusa w Śremie.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz