|

Kórnickie Spotkania z Białą Damą – poznaliśmy program imprezy!

Zrzut Ekranu 2023 06 06 210715
Fot. Kórnicki Ośrodek Kultury
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kórnicki Ośrodek Kultury długo zwlekał z opublikowaniem harmonogramu XXVIII Kórnickich Spotkań z Białą Damą, ale nareszcie poznaliśmy szczegółowy plan soboty i niedzieli. Tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem przewodnim: „O kobietach, przez kobiety, dla kobiet”.


Berdychowski Wv

Impreza jak co roku rozłożona została na 2 dni – 17 i 18 czerwca.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Źródło: Kórnicki Ośrodek Kultury

Inauguracja zabawy odbędzie się w sobotę 17 czerwca już o godzinie 14:00 blokiem rekreacji smaków i handlu – co kryje się pod tym hasłem? Oczywiście atrakcje dla dzieciaków pod postacią m.in. dmuchańców, a także kąciki pyszności, gdzie będziemy mogli pysznie zjeść. Następnie będziemy mogli podziwiać występy m.in. Skarbnicy Talentów – czyli młodych tancerek i tancerzy z naszej gminy, a także liczne występy bardziej doświadczonych zespołów muzycznych. Punktem kulminacyjnym soboty są dwa koncerty: Blue Cafe – które na pewno zagra wszystkie swoje hity, które kojarzyć będą zarówno młodsi jak i starsi (początek koncertu o godzinie 20:00) oraz C-BOOL jeden z najbardziej znanych polskich DJów i twórców muzyki elektronicznej (początek koncertu o 21:30).

Niedziela rozpocznie się od teatrzyku dla dzieci w wykonaniu Teatru Promyk (godzina 12:00), by następnie przez liczne koncerty dojść do godziny 17:00, gdzie czekać będzie na nas legendarna polska grupa IRA z Arturem Gadowskim na czele.

  Dolsk, Książ Wlkp. i Brodnica poznała włodarzy. Tylko w pierwszym doszło do zmian.

Co ważne: impreza i koncerty nie jest biletowana. Całość odbędzie się na kórnickim rynku.

Zostaw komentarz