|

Zderzenie w Chrząstowie. Dwie osoby zabrane do szpitala

Zderzenie W Chrząstowie
fot. OSP Chrząstowo

W czwartkowy poranek, około godziny 6 na drodze wojewódzkiej 436 w Chrząstowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Do szpitala trafiły dwie osoby, to kierujące autami.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Służby ratownicze z JRG Śrem oraz policja i pogotowie ratunkowe, a także OSP Chrząstowo, 25 maja rankiem zostały poinformowane o zdarzeniu drogowym na trasie ze Śremu do Książa Wielkopolskiego. Na wysokości Chrząstowa zderzyły się dwa auta osobowe, którymi kierowały kobiety, mieszkanki gminy Książ Wielkopolski.

Po rozpoznaniu ustalono, że jedna z osób biorących udział w zdarzeniu uskarżała się na ból głowy. Wezwana do niej została karetka pogotowia.

– mówi dyżurny śremskiej straży pożarnej.

Ostatecznie to obie kobiety znalazły się pod opieką załogi ZRM, która zdecydowała się przetransportować je na badania do szpitala.Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zderzenia pojazdów doszło w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu kierującej peugeotem przez kierującą renault kangoo.

Działania straży na miejscu zakończyły się około godziny 7.20. Przez kilkanaście minut droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana, następnie ruch został puszczony wahadłowo.

Zostaw komentarz