|

Capchem Cup 2023 – nadchodzi święto młodych piłkarzy

Capchem Cup 05
Materiał organizatora / Turnieje Capchem CUP cieszą się ogromną popularnością

Kilkuset zawodników z całej Polski spotka się 10 i 11 czerwca na stadionie w Śremie. Młodzi sportowcy wezmą udział w IV edycji jednego z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Wielkopolsce. Ruszyły zapisy dla drużyn!

W tegorocznej edycji turnieju mogą wziąć udział zawodnicy z roczników 2012-2015. 12-osobowe drużyny ze starszych kategorii wiekowych, czyli 2012 i 2013, zmierzą się w systemie gry 7×7 (kategoria Orlik). Natomiast zawodnicy młodszych roczników, czyli 2014 oraz 2015, zagrają w drużynach
10-osobowych w systemie 5×5 (kategoria Żak).Turniej będzie podzielony na dwie części. Pierwszego dnia drużyny spotkają się w eliminacjach, natomiast w dniu finału zawalczą o zwycięstwo w systemie grupowym. Rywalizacja zostanie rozegrana na 8 boiskach przygotowanych na stadionie miejskim w Śremie. Organizatorem turnieju jest klub sportowy Warta Śrem.

Capchem Cup to turniej z ugruntowaną marką, który stanowi żelazną pozycję w kalendarzu wydarzeń sportowych nie tylko Gminy Śrem, ale i całego regionu. To także jedne z najważniejszych zawodów dla młodych piłkarzy przed sezonem wakacyjnym. Podobnie jak w poprzednich latach, uczestnicy nadchodzącej edycji mogą liczyć na dobrą organizację, długi czas gry (2 x 8 min.) i dużą dawkę sportowych wrażeń

podkreśla Dominik Sworowski, prezes Warty Śrem.

Organizator zapewnia medale oraz drobne upominki dla wszystkich zawodników, opiekę sędziowską i medyczną, a także posiłki regeneracyjne. 

Kluby zainteresowane udziałem w Capchem Cup mogą się zgłosić przez stronę internetową Warty Śrem. Szczegółowy regulamin zawodów dostępny jest w internecie. Zapisy trwają do 15 maja 2023 r., ale warto się pospieszyć, bo o udziale decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba drużyn jest ograniczona.

Jestem pewna, że tegoroczna edycja turnieju to okazja na rozwój ducha sportowego młodych graczy oraz fantastyczna atmosfera wyzwalająca czystą energię. Cieszę się, że już kolejny raz możemy wspierać Capchem Cup dla dzieci  i osobiście kibicować im w czasie turnieju

mówi Joanna Pawlicka, Vice General Manager z Capchem Poland, partnera strategicznego turnieju.

W zeszłorocznej edycji turnieju rywalizowało 48 drużyn z całej Polski – łącznie w piłkarskich zmaganiach uczestniczyło 570 zawodników. Czy w tym roku będzie ich jeszcze więcej? Przekonamy się już za kilka tygodni.

Fot. materiał organizatora

Zostaw komentarz