|

Majówka w Śremie – co się będzie działo?

Majówka w Śremie – co się będzie działo?
fot. pixabay
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Majówkę w Śremie sponsoruje literka Ś, jak Śremski Sport, bo to właśnie ta jednostka gminy organizuje dwa weekendowe wydarzenia. Będzie muzycznie i sportowo. Na co jeszcze możemy liczyć?


Berdychowski Wv

Nie da się ukryć, że tegoroczna majówka w Śremie nie zapowiada się jakoś spektakularnie. Dotyczy to zarówno planowanych wydarzeń, jak i pogody, która rozpieszczać nas nie będzie. Nie oznacza to jednak, że nie będzie się działo kompletnie nic… W piątek, 28 kwietnia na terenie rekreacyjnym za Śremskim Sportem odbędzie koncert dwóch śremskich zespołów. Zagrają Korek i Limdej. Wydarzenie jest bezpłatne. Warto jednak wziąć zapas gotówki, bowiem organizatorzy szykują grilla i napitek.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie na naszej stronie w zakładce: Co, Gdzie, Kiedy?

Rodzinny Rajd Rowerowy

Z kolei w sobotę, 29 kwietnia Śremski Sport organizuje Rodzinny Rajd Rowerowy. Start sprzed budynku przy ul. Staszica o godz. 10.30. Meta o godz. 12.00 w Amfiteatrze nad Jeziorem Grzymisławskim, gdzie zaplanowano piknik. Organizatorzy przygotowali kilka tras. Wydarzenie jest bezpłatne. Szczegóły w naszej zakładce: Co, Gdzie, Kiedy?

Wernisaż Dariusza Żabińskiego

Biblioteka Publiczna w Śremie zaprasza do udziału w uroczystym otwarciu wystawy prac Dariusza Żabińskiego pt. „Ikonografia paleolitycznych jaskiń”. Wydarzenie zaplanowano na sobotę, 29 kwietnia o godz. 16.00.

  W kościele pw. NSJ w Śremie kilkadziesiąt osób dokonało Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Koncertowy Wirydarz

Również w sobotę, 29 kwietnia w wirydarzu w budynku Klubu Senior+ przy ul. Franciszkańskiej w Śremie odbędzie się koncert pt. „Jazzowe popołudnie”. Początek godz. 16.00. Wstęp wolny.

Święto Narodowe

W 232. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja burmistrz Śremu, dowódca 6. batalionu dowodzenia Sił Powietrznych, proboszcz parafii pw. św. Jana z Dukli oraz dyrektor Muzeum Śremskiego zapraszają na uroczystą mszę św. w intencji Ojczyzny.

Msza św. z udziałem kompanii honorowej, pocztów sztandarowych i delegacji odbędzie się w Kościele św. Jana z Dukli w środę, 3 maja o g. 11:00. Po uroczystości przedstawiciele władz samorządowych złożą kwiaty pod popiersiem gen. Józefa Wybickiego przed śremskim ratuszem.

Więcej o nadchodzących wydarzeniach w regionie śremskim znajdziecie w naszej nowej zakładce: Co, Gdzie, Kiedy?

Zostaw komentarz